امروز : پنجشنبه 31 خرداد 1397
   
  • فرماندار شهرستان خمین :

   توسعه و پیشرفت کشور با سرمایه گذاری بر روی نسل جوان محقق می گردد .

   توسعه و پیشرفت کشور با سرمایه گذاری بر روی نسل جوان محقق می گردد .

   فرماندار شهرستان خمین در آئین تجلیل از جوانان برتر شهرستان خمین اظهار داشت : توسعه و پیشرفت کشور با سرمایه گذاری بر روی نسل جوان محقق می گردد .

   به مناسبت هفته جوان همایش تجلیل از جوانان برتر شهرستان خمین با حضور سید مهدی ساداتی فرماندار شهرستان خمین ، حقدادی سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان مرکزی ، تعدادی از مسوولان دستگاه های اجرایی شهرستان و جمعی از جوانان شهرستان در محل سالن اجتماعات بیت قدیمی حضرت امام (ره) برگزار شد .
   در این همایش فرماندار شهرستان خمین ضمن تبریک بمناسبت هفته جوان و با اشاره به اهمیت جوانان اظهار داشت : جوانی بهترین و حساس‌ترین دوره عمر انسان است و در همین دوره است که انسان می‌تواند سرنوشت خویش را رقم بزند و افق آینده خود را روشن و درخشان و یا آن‌را تیره و تار سازد . وی در ادامه افزود : آینده اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و سیاسی یک جامعه بستگی به ظرفیت جوانان آن جامعه دارد و به همان اندازه ای که جوانان یک جامعه، ظرفیت اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی بالاتری داشته باشند در روند توسعه و پیشرفت آن جامعه تسریع می شود.
   سید مهدی ساداتی خاطر نشان کرد : نسل جوان در هر جامعه و کشوری، محور حرکت است و یکی از راه های پیشرفت و ترقی کشور ها سرمایه گذاری بر روی جوانان و نسل آینده شان است.
   فرماندار خمین در ادامه با اشاره به تاکید پیامبر اکرم (ص) به اهمیت دادن به جوانان اظهار کرد: پیامبر اکرم (ص) توصیه زیادی در خصوص اهمیت دادن به جوانان داشتند وخود ایشان نیز بواسطه جوانان دین اسلام را رواج دادند وتوانستند در عصر جاهلی نور اسلام را پهناور کنند ودر جهان بگسترانند.
   وی با اشاره به تهاجم فرهنگی دشمنان علیه ایران اسلامی اظهار کرد: هدف گذاری اصلی تهاجم فرهنگی دشمنان جوانان ما هستند و اگر جوانان را درنیابیم وپاسخ سوالات آنان را ندهیم به بیراهه خواهند رفت.
   سید مهدی ساداتی در ادامه با اشاره به برگزاری انتخابات در اردیبهشت ماه سال جاری گفت : در هر دوره از انتخابات جوانان این شهرستان حضوری پرشور و با نشاط داشتند و انتظار می رود در انتخابات 29 اردیبهشت ماه نیز در خلق حماسه بزرگ مردمی نقش پررنگی ایفا کنند.
   وی تاکید کرد: جوانان این شهرستان امام خمینی (ره) را الگوی خود در تمام بخش های زندگی، کاری و شخصیتی قرار داده اند.
   سید مهدی ساداتی افزود: انتظار می رود تا پایان سال سالن یک هزار نفری و زمین چمن برای استفاده ورزشکاران در خمین ساخته و راه اندازی شود.
   وی ادامه داد: بانوان شهرستان خمین توانسته اند در عرصه های ملی و بین المللی عناوین برتر را کسب کنند و این نشان از تلاش و عزم جدی آنان در حوزه سلامت جسم و روح دارد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 13,520,841
تعداد بازدید امروز : 18,531
تعداد بازدید دیروز : 31,317
آخرین به روزرسانی : 1397/03/31