امروز : جمعه 04 خرداد 1397
   
  • وزیر ورزش و جوانان در مراسم افتتاحیه ورزشگاه پانزده هزار نفری بوشهر

   دکتر سلطانی فر: دوری از حاشیه و تمرکز در ورزش دلیل موفقیت های اخیر بوده است

   دکتر سلطانی فر: دوری از حاشیه و تمرکز در ورزش دلیل موفقیت های اخیر بوده است

   وزیر ورزش و جوانان ،استعدادهای ورزشی بسیار خوب در استان بوشهر را یکی از شاخصه های بزرگ این استان عنوان و تصریح کرد: خبر های خوبی از ورزش استان بوشهر در سال های آینده خواهیم شنید.


   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان ،دکتر سلطانی فر ،افتتاح ورزشگاه پانزده هزار نفری بوشهر را هدیه دولت یازدهم به مردم و ورزش این استان عنوان کرد و آن را حاصل همکاری و تعامل خوب وزارت ورزش و جوانان با استانداری و اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر دانست که در این زمینه شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی هم در راستای حل مشکلات اقدام کرد.
   وزیر ورزش و جوانان گفت : همکاری و هماهنگی در ساخت این پروژه موجب تسریع در بهره برداری از آن شد در غیر اینصورت در پاییز یا زمستان امسال افتتاح می شد.آنچه مسلم است این ورزشگاه می تواند به پیشرفت ورزش استان کمک کند
   دکتر سلطانی فر آینده ورزش بوشهر را بسیار خوب توصیف کرد و اظهار داشت: با وجود جوانان و استعداد های خوبی که در ورزش بوشهر هست ،قطعا خبرهای خوبی در آینده از این استان خواهیم شنید.
   وزیر ورزش و جوانان استعدادهای این منطقه را در در رشته های مختلف مانند فوتبال ، ،دوومیدانی و ورزش های ابی و ساحلی مثال زد و تصریح کرد: برنامه ریزی های خوبی هم در استان از استانداری تا اداره کل ورزش و جوانان بوجود آمده و همه کمر همت بسته اند تا اقدامات اساسی و زیر بنای انجام دهند .
   دکتر سلطانی فر خاطر نشان ساخت: از یکی دوسال پیش در این استان همت خوبی صورت گرفت و 250 زمین مینی فوتبال در مناطق مختلف استان بوشهر بویژه در روستاها و مناطق محروم همراه با چمن مصنوعی احداث کردند که در کنار بقیه امکانات سخت افزاری از جمله استادیوم پانزده هزار نفری همچنین مرکز بزرگ بین المللی ورزش های آبی که عملیات ساختش آغاز شده و بوشهر را به کانون بزرگ ورزش های آبی تبدیل می کند، باعث رونق اقتصاد ورزش استان و ایجاد اشتغال می شود و شرایط را هم برای میزبانی رویدادهای بین المللی فرهم و در نهایت به رشد ورزش استان کمک می کند.
   وزیر ورزش و جوانان در ادامه حال ورزش کشور را به نسبت گذشته بسیار خوب ارزیابی کرد و اظهار داشت : خدا را شکر همه چیز دست به دست هم داده تا در رشته های مختلف نتایج استثنایی ،تاریخی ،خیره کننده و منحصر به فردی را داشته باشیم.
   وی گفت:همواره تاکید رییس جمهور بر حمایت از ورزش است و دیگر اعضای دولت نیز در این راستا کمک کرده اند و با افتخار می گوییم که بسیاری از افتخارات در عرصه ورزش برای کشورمان برای اولین بار رخ داده است.
   دکتر سلطانی فر ، راهیابی تمام رده های سنی والیبال و فوتبال به جام جهانی همچنین صعود قریب الوقوع تیم ملی بزرگسالان فوتبال به جام جهانی ،نتایج خوب ایران در بازی های همبستگی کشور های اسلامی ، قهرمانی ایران در رقابتهای والیبال امید های آسیا در اردبیل میزبانی 66 رویداد بین المللی در ایران بعد از اجرای برجام همچون رقابت های شرنج بانوان جهان و دوی بین المللی پارس همچنین قهرمانی تیم ملی کشتی آزاد در رقابت های جام جهانی کرمانشاه و عناوین سوم جهانی فوتبال ساحلی و فوتسال را از جمله موفقیت های بزرگ ورزش کشور در ماه های اخیر نام برد.
   وزیر ورزش و جوانان دلیل این موفقیت ها را دوری از حاشیه و حفظ آرامش و تمرکز بر روی کار اصلی در عرصه ورزش با حمایت از تیم های مختلف و جوانان دانست که موجبات افتخار و اقتدار ایران در رقابت ها مختلف را با اهتزاز پرچم مقدس ایران فراهم می کنند.
   دکتر سلطانی فر در پایان به انتخابات پیش رو در کشورمان اشاره و خاطرنشان ساخت: مردم ایران با بلوغ سیاسی و آگاهی کامل حضور باصلابتی در انتخابات 29 اردیبهشت خواهند داشت بطوریکه خودشان با رای که می دهند سرنوشت خود و کشورشان را در 4 سال آینده رقم می زنند.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 12,817,708
تعداد بازدید امروز : 10,511
تعداد بازدید دیروز : 22,949
آخرین به روزرسانی : 1397/03/04