امروز : چهارشنبه 02 خرداد 1397
   
  • مدیر کل ورزش و جوانان لرستان:

   افزایش اعتبارات وزارت ورزش و جوانان در برنامه ی ششم خبر خوشی برای استانها بود

   افزایش اعتبارات وزارت ورزش و جوانان در برنامه ی ششم خبر خوشی برای استانها بود

   علی یاور عزیزپور مدیر کل ورزش و جوانان لرستان در نشست تخصصی با مسئولان ورزش شهرستان دلفان گفت: افزایش اعتبارات وزارت ورزش و جوانان در برنامه ی توسعه ششم خبر خوشی برای استانهاست.


   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان لرستان، نشست تخصصی مدیرکل و معاونان اداره کل با مسئولان ورزش شهرستان دلفان ، 26اردیبهشت سال جاری در سالن ارشاد اسلامی این شهرستان و باحضور ورزشکاران و مربیان فعال ورزشی ، مقام آوران قهرمانی کشوری و تعدادی از مربیان هیات های ورزشی برگزارشد.

   مدیر کل ورزش و جوانان در این نشست ،از افزایش اعتبارات وزارت ورزش و جوانان در برنامه ی ششم توسعه خبر داد و گفت: در برنامه ی ششم اعتبار 500 میلیارد تومانی به 3 هزار میلیارد تومان افزایش یافته و در این دوران وزارت ورزش بیشترین افزایش اعتبار را دارد.
   علی یاورعزیزپور گفت: بی شک با حمایت های دولت این پیشرفت بیشتر خواهد شد و شاهد رشد بیش از پیش ورزش در کشور و استانهاو شهرستانها خواهیم بود.
   مدیر کل ورزش و جوانان لرستان تلاش مسئولان وزارتی در این بهره مندی را بسیار ارزنده دانست و گفت: خوشبختانه طی سالهای اخیر شاهد برقراری عدالت ورزشی برای تمام های هیاتها، بانوان و استانها از سوی وزارت هستیم و این نگاه عادلانه به استانها برای تلاش بیشتر انگیزه داده است.

   یوسفی سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان نیز با بیان اینکه آینده بهتری برای ورزشکاران و در مجموع برای ورزش کشور پیش رو است گفت: در این دولت 4000 پروژه تکمیل و قابل بهره برداری شده است و با اختصاص 27 درصدی ارزش افزوده در برنامه توسعه ششم به ورزش و افزایش چند برابری اعتبارات وزارت ورزش در سالهای آینده ، انقلابی در ورزش کشور اتفاق خواهد افتاد.

   لازم به ذکر است در این برنامه به 45 نفر از ورزشکاران، قهرمان حیطه های ورزشی در سطح کشور و 13نفر از مربیان فعالی که دارای ورزشکار در سطح تیم ملی و یا دارای قهرمانی های پی در پی بوده اند جوایز نفیسی از طرف اداره ورزش و جوانان و هیات های ورزشی شهرستان اهدا شد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 12,783,953
تعداد بازدید امروز : 28,415
تعداد بازدید دیروز : 23,118
آخرین به روزرسانی : 1397/03/02