امروز : چهارشنبه 02 خرداد 1397
   
  • سفر استانی وزیر ورزش و جوانان به زنجان

   سلطانی فر خانه جوان را افتتاح کرد

   سلطانی فر خانه جوان را افتتاح کرد

   وزیر ورزش و جوانان در سفر به زنجان، خانه جوان استان را افتتاح کرد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان، روزگذشته مسعود سلطانی‌فر در دیدار با دبیران سمن‌ها اظهار کرد: طی ۱۶ سال گذشته در شش استان کار کردم که یکی از این استان‌ها، زنجان بود که به مدت ۴ سال در این استان به عنوان استاندار فعالیت کردم و خوشبختانه ارتباط قوی با مردم زنجان دارم.
   وزیر ورزش و جوانان گفت: حضور پرشور و گسترده مردم در انتخابات 96 و انتخاب آگاهانه آنان، موجب تحکیم پایه های نظام خواهد شد.
   سلطانی‌فر با بیان اینکه دولت در بخش جوانان کارنامه خوبی دارد، گفت: تاکید و خواسته‌های دولت به خصوص شخص رئیس‌جمهور بیش از این اقدامات است و با وجود اینکه رسیدگی و اقداماتی شده است ولی باید گفت که انتظارات بیش از این‌ها است.
   وی در ادامه تصریح کرد: در چهار سال گذشته، تعداد سمن ها 40 تا 50 مورد بود که در زمان حاضر به رقم 2 هزار رسیده، یعنی رشد تقریبی 40 برابری داشته است.
   وزیر ورزش وجوانان همچنین به بودجه و اعتبارات بخش جوانان اشاره و اظهار کرد: در سال 92 بودجه بخش جوانان 6 میلیارد تومان بود که اکنون به مرز 400 میلیارد تومان رسیده و در واقع نزدیک 70 برابر شده است و خانه جوانان نیز از صفر به ۴۵ واحد رسیده است.
   سلطانی فر در پایان با اشاره به راه‌اندازی دفتر مشاوره ازدواج، خاطرنشان کرد: راه‌اندازی دفتر مشاوره ازدواج که از ضرورت‌های جوامع امروزی است که جوانان پیش از ازدواج مشاوره بگیرند که این مهم سبب تحکیم بنیان خانواده‌ها می‌شود و در این صورت طلاق‌ها کمتر می‌شود. در این مشاوره‌ها با آموزش صبر و حوصله می‌توان بنیان خانواده‌ها را در سال‌های ابتدایی زندگی مشترک افزایش داد؛ چرا که بر اساس آمار، بیشتر طلاق‌ها در پنج سال اول زندگی اتفاق می‌افتد.
   در ادامه این جلسه دبیران سمن‌ها نظرات خود را بیان کردند..
   در ادامه دکتر سلطانی فر خانه جوان را در حضور مسوولان استانی زنجان افتتاح کرد .
   خانه جوانان با هدف اجرای برنامه‌هایی که عمومیت بیشتری دارند جهت پوشش تعداد بیشتری از جوانان با سلیقه‌های مختلف شروع بکار خواهد کرد و ازجمله ی این برنامه ها می‌توان اردوهای هویت‌آفرینی، کارگاه‌های آموزشی، مشاوره‌های تخصصی و مواردی از این دست را نام برد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 12,783,955
تعداد بازدید امروز : 28,417
تعداد بازدید دیروز : 23,118
آخرین به روزرسانی : 1397/03/02