امروز : پنجشنبه 03 خرداد 1397
   
  • چهارمین دوره بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی

   4 نماینده ورزش های زورخانه ایی از کردستان در قالب تیم ملی ایران به باکو می روند

   4 نماینده ورزش های زورخانه ایی از کردستان در قالب تیم ملی ایران به باکو می روند

   پژمان سکونتی، مبین زیبا لقا، هیمن میرزایی و علیرضا غلامی از کردستان به عنوان ورزشکار و مربی در قالب تیم ملی ورزش های زوزخانه ایی بامداد روز 27 اردیبهشت عازم بازی‌های کشورهای اسلامی باکو می شوند.

   به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان استان کردستان، اعضای تیم ملی پهلوانی و زورخانه ای بزرگسالان کشورمان به آذربایجان محل برگزاری بازی های همبستگی کشورهای اسلامی اعزام می‌شوند.
   تیم ملی ایران ساعت 2:30 بامداد روز چهارشنبه 27 اردیبهشت ماه با 7 ورزشکار و مرشد تهران را به مقصد باکو ترک خواهد کرد تا برای نخستین بار در چهارمین دوره این مسابقات شرکت کند.
   بر اساس این گزارش، بیشترین ترکیب کاروان تیم ملی کشورمان را در این رقابت ها نمایندگان و ورزشکاران کردستانی تشکیل می دهند.
   پژمان سکونتی، مبین زیبا لقا و هیمن میرزایی به عنوان ورزشکار و علیرضا غلامی در جایگاه مربی نمایندگان سنندجی هستند که در قالب تیم ملی به این سابقات اعزام می شوند.
   مسابقات ورزش های زورخانه ایی در بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی در روزهای 30 تا 31 اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد.
   بازی های کشورهای اسلامی باکو در 18 رشته ورزشی برگزار می شود و ایران در این دوره در رشته های تیراندازی، تنیس، تنیس روی میز، تکواندو، ووشو، کاراته، زورخانه، شنا، شیرجه و واترپلو، وزنه برداری، کشتی آزاد و فرنگی، والیبال، بوکس، جودو، ژیمناستیک، دوومیدانی دارای نماینده است.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 12,785,218
تعداد بازدید امروز : 970
تعداد بازدید دیروز : 28,710
آخرین به روزرسانی : 1397/03/02