امروز : چهارشنبه 02 خرداد 1397
   
  • برگزاری اولین نشست شورای منطقه ای گروه ورزش بانوان منطقه یک کشور

   برگزاری اولین نشست شورای منطقه ای گروه ورزش بانوان منطقه یک کشور

   اولین نشست شورای منطقه ای گروه ورزش بانوان منطقه یک کشور در محل دفتر معاونت ورزش بانوان استان برگزار شد.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان به نقل از پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی،این نشست با حضور مسوولین ورزش بانوان استان های گلستان،خراسان شمالی،خراسان جنوبی و خراسان رضوی در محل دفتر خانم سروری معاون ورزش بانوان استان برگزار شد.
   نشست مذکور پیرو آیین نامه تشکیل شورای منطقه ای گروه ورزش بانوان استان های کشور و در راستای تحقق اهداف حوزه ورزش بانوان بر مبنای شاخص هم جواری استان ها و با محوریت خراسان رضوی برگزار شد.
   در ابتدای این نشست سروری ضمن خیر مقدم و تشکر از حضور اعضاء به تشریح اهداف جلسه و شرح وظایف شورای استان ها،استفاده بهینه از منابع انسانی،بررسی چالش ها و نقاط مشترک ورزش بانوان استان ها و کمک به رفع آن و تبادل،همفکری و همکاری استانها پرداخت.
   سپس مسوولین ورزش بانوان استان ها هریک ضمن ارائه گزارش وضعیت موجود استان خود مشکلات و چالش های پیش رو در راستای اهداف آیین نامه پیشنهادات و نظرات خود را ارائه دادند.
   در پایان این نشست مقرر شد:فرمت ویژه برای یکسان سازی و یکپارچه کردن طرح آمایش رشته های ورزشی استان ها با آیتم های تیم ملی،مدال ها،ظرفیت مربیگری و داوری ،امکانات سخت افزاری،لیگ و قهرمان کشوری تهیه و تدوین گردد و همچنین در صورت برگزاری هر رویداد بین المللی در استان ها سهمیه استان های عضو این شورا جهت حضور مشخص گردد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 12,783,950
تعداد بازدید امروز : 28,412
تعداد بازدید دیروز : 23,118
آخرین به روزرسانی : 1397/03/02