امروز : پنجشنبه 03 خرداد 1397
   
  • نشست تخصصی مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه با حوزه ورزش برگزار شد

   نشست تخصصی مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه با حوزه ورزش برگزار شد

   نشست تخصصی مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه با مسئولین و کارشناسان حوزه ورزش همگانی و قهرمانی اداره کل برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی ورزش و جوانان استان کرمانشاه در ابتدای این نشست که به منظور بررسی وضعیت این حوزه و تشریح سیاست های کاری با حضور ارسلان حسینی مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه، تشکیل شد،جلال عزیزی معاون توسعه ورزش قهرمانی و همگانی گزارشی از وضعیت حوزه ستادی ورزش استان را ارائه نمود.
   سپس هر یک از مسئولین و کارشناسان این معاونت نیز به بیان دیدگاهها و مسائل مورد نظر در خصوص فرایندهای کاری پرداختند.
   در ادامه مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه گفت:حوزه ورزش از مهمترین بخش های اداره کل است که به نوعی بصورت مستقیما با مباحثی چون سلامت و ایجاد فضای شادابی و نشاط جامعه ارتباط دارد.
   ارسلان حسینی با تاکید بر ضرورت امر برنامه ریزی در راستای کاربرد یافته های علمی و پژوهشی در ورزش افزود:در این راستا یکی از مهمترین اقداماتی که باید به صورت جدی مورد توجه باشد برنامه ریزی برگزاری دوره های تخصصی علمی ویژه دست اندرکاران ورزش قهرمانی و همگانی می باشد.
   وی توسعه ورزش همگانی،جذب بیشتر مردم شهرها و روستاها به ورزش و همچنین ایجاد شرایط لازم در شهرستان ها برای حضور بیشتر مردم و خانواده ها در عرصه ورزش را یک ضرورت جدی خواند و گفت:اینکه آمار غیر رسمی داده می شود در یک شهرستان کمتر از یک درصد به ورزش می پردازند اصلا پذیرفتنی نیست.
   مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه،در خصوص ورزش بانوان نیز گفت:در این زمینه نیز در مرکز استان مجموعه ورزشی کوثر به عنوان تنها مجموعه اختصاصی بانوان در کشور باید پذیرای تعداد بیشتری از بانوان محترم باشد.در شهرستان ها نیز تلاش کرده ایم حداقل یک فضای اختصاصی برای بانوان در نظر بگیریم.ضمن اینکه در صورت نیاز بانوان می توانند از دیگر فضاهای ورزشی نیز استفاده کنند.
   حسینی در این زمینه نیز گفت:با توجه به مهیا بودن شرایط برای ورزش بانوان انتظار داریم مسئولین این حوزه با برنامه ریزی توسعه ورزش همگانی بانوان را بیش از پیش محقق بخشند.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 12,785,225
تعداد بازدید امروز : 977
تعداد بازدید دیروز : 28,710
آخرین به روزرسانی : 1397/03/02