امروز : پنجشنبه 03 خرداد 1397
   
  • مشارکت در سرنوشت کشور، شوق و امید را به مردم هدیه می کند

   بهتاج: جامعه ورزش وجوانان استان اردبیل در انتخابات مشارکت حداکثری خواهد داشت

   بهتاج: جامعه ورزش وجوانان استان اردبیل در انتخابات مشارکت حداکثری خواهد داشت

   مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل نسبت به مشارکت حداکثری جامعه ورزش و جوانان در انتخابات سال 96 ابراز امیدواری کرد.

   به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش وجوانان استان اردبیل، ایوب بهتاج گفت: امروز کشور ما در مقابل تهدیدهای خارجی و هجوم های بیگانه، نیازمند مشارکت همه اقشار به خصوص قشر ورزشکار و جوانان در عرصه انتخابات می باشد. در واقع حضور حداکثری جامعه ورزش و جوانان نقش مهمی در تقویت جایگاه جمهوری اسلامی ایران در عرصه بین المللی و جهانی دارد.
   وی در ادامه سخنانش بیان داشت: امروز تاکید همه رژیم های سیاسی به مشارکت فراگیر ملت در امر سیاست و انتخابات است و امروزه در هیچ رژیم سیاسی و حکومتی نیست که به امر انتخابات و مشارکت سیاسی احترام نگذارد.
   بهتاج با بیان فواید و ثمرات مشارکت حداکثری مردم در انتخابات بیان داشت: مشارکت سیاسی بالا ، مردم را به صحنه حضور در زندگی سیاسی، اقتصادی و فرهنگی سوق می دهد و آنها مشارکت کننده در سرنوشت کشور خواهند شد.
   مدیر کل ورزش وجوانان استان اردبیل ادامه داد: علاوه بر این مشارکت بالا ، یأس و ناامیدی را در همه اقشار از بین می برد و این امید و شوق در مردم ایجاد می شود تا در صحنه های دیگر، این نقش آفرینی را برای خود حفظ کنند.
   مدیر کل ورزش وجوانان استان اردبیل در پایان ابراز امیدواری کرد که روز جمعه 29 اردیبهشت ماه جاری، دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا که به صورت همزمان برگزار می شوند با مشارکت حداکثری جامعه ورزش وجوانان استان اردبیل همراه شود.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 12,785,224
تعداد بازدید امروز : 976
تعداد بازدید دیروز : 28,710
آخرین به روزرسانی : 1397/03/02