امروز : یکشنبه 06 خرداد 1397
   
  • چهارمین دوره مسابقات همبستگی کشورهای اسلامی - باکو؛

   شروع روزی دوم با کسب پیروزی در بخش بانوان / غزل پاک باطن حریف آسیایی خود را در هم کوبید

   شروع روزی دوم با کسب پیروزی در بخش بانوان / غزل پاک باطن حریف آسیایی خود را در هم کوبید

   غزل پاک باطن رقابت های همبستگی کشورهای اسلامی را با پیروزی آغاز کرد. ‌

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان به نقل از روابط عمومی فدراسیون تنیس: دومین روز رقابت های چهارمین دوره مسابقات همبستگی کشورهای اسلامی در رشته تنیس برگزار شد و در بخش بانوان غزل پاک باطن از ایران به مصاف تنیسوری از مالدیو رفت .

   در پایان این دیدار ، غزل پاک باطن با نتیجه ( 0-6 و 1-6 ) مقابل زینا از مالدیو به برتری رسید تا در دومین بازی خود در راند بعدی بازیها به مصاف نماینده ازبکستان که بخت نخست عنوان قهرمانی است برود.

   همچنین صدف صادق وزیری به عنوان دومین نماینده ایران در بخش بانوان با قرعه استراحت روبرو است .

   تیم بانوان ایران در بخش دو نفره به مصاف نمایندگان ترکمنستان می رود.

   در بخش آقایان اشکان شکوفی ، حمید رضا نداف و امیر والا معدنچی و در بخش بانوان غزل پاک باطن و صدف صادق وزیری ترکیب تیم های ملی کشورمان را تشکیل می دهند.

   این رقابت ها در بخش انفرادی و دو نفره برگزار می شود که در بخش انفرادی آقایان تنیسورهایی از کشورهای افغانستان، الجزایر، آذربایجان، بنین، ایران، اردن، مالزی، مالدیو، مراکش، موزامبیک، عمان، پاکستان، قطر، عربستان، ترکیه، ترکمنستان ، اوگاندا و ازبکستان ، در بخش دو نفره مردان ، کشورهای افغانستان، الجزایر، آذربایجان،ایران، اردن، مالزی، مراکش، پاکستان، قطر، عربستان، ترکیه، ترکمنستان ، اوگاندا و ازبکستان حضور دارند.

   همچنین در بخش انفرادی بانوان نمایندگانی از کشورهای ، آذربایجان، ایران، مالزی، مالدیو، عمان، پاکستان، عربستان، ترکیه ، ترکمنستان ، ازبکستان و در نهایت در بخش دو نفره بانوان کشورهای آذربایجان، ایران، مالزی، پاکستان، ترکیه، ترکمنستان و ازبکستان شرکت می کنند.

   مسابقات همبستگی کشورهای اسلامی از 26 اردیبهشت لغایت یکم خرداد ماه به میزبانی باکو برگزار می شود.

   یادآور می شود: مجید شایسته و مهر افزا منوچهری به عنوان سرپرست و سعید احمدوند و فرناز فصیحی به عنوان سرمربی تیم های اعزامی به این دوره از رقابت ها را همراهی می کنند.

کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 12,849,838
تعداد بازدید امروز : 1,883
تعداد بازدید دیروز : 21,749
آخرین به روزرسانی : 1397/03/06