امروز : چهارشنبه 05 اردیبهشت 1397
   
  • رقابت های قهرمانی جهان افراد با هوش میانه:

   دوومیدانی کاران کردستانی با کسب یک نشان نقره به کار خود پایان دادند

   دوومیدانی کاران کردستانی با کسب یک نشان نقره به کار خود پایان دادند

   کورش فرهادی ورزشکار کردستانی در رقابت های قهرمانی جهان افراد با هوش میانه در ماده های سه گام و پرش طول به ترتیب مقام نقره و عنوان پنجمی را کسب کرد و احمد غفاری نیز در ماده 1500 متر به مقام هشتم دست یافت.

   به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان استان کردستان، ورزشکاران دوومیدانی کار کردستانی که به رقابت های قهرمانی جهان افراد با هوش میانه در کشور تایلند اعزام شده بودند، شامگاه روز 27 اردیبهشت ماه به کار خود پایان دادند.
   کورش فرهادی در پرش طول و سه گام، احمد غفاری در دوی 800 و 1500 متر، 2 ورزشکار کردستانی از 5 نماینده کشورمان بودند که از روز دوشنبه 25 اردیبهشت ماه به مصاف حریفان رفتند.
   کورش فرهادی ورزشکار سنندجی در ماده سه گام نشان نقره را کسب کرد و بر سکوی دوم این دوره از رقابت ها ایستاد و در بخش پرش طول نیز به عنوان پنجمی دست یافت و توانست سهمیه حضور در مسابقات پاراآسیایی را بدست آورد.
   احمد غفاری دیگر دونده قروه ایی که یکی از امیدهای کشور جهت کسب مدال به شمار می رفت در حین برگزاری رقابت های ماده 1500 متر دچار مصدومیت شد و با یک عنوان هشتمی به کار خود پایان داد.
   رقابت های قهرمانی جهان دو و میدانی افراد با هوش میانه طی روزهای 25 تا 28 اردیبهشت ماه در بانکوک در کشور تایلند برگزار می شود.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 12,111,877
تعداد بازدید امروز : 5,098
تعداد بازدید دیروز : 20,916
آخرین به روزرسانی : 1397/02/04