امروز : جمعه 01 تیر 1397
   
  • دعوت وزیر ورزش و جوانان به حضور همه آحاد مردم در انتخابات ۲۹ اردیبهشت

   دکتر سلطانی فر : ورزشکاران و جوانان با عزمی راسخ و همتی بلند در این جشن شرکت خواهند کرد

   دکتر سلطانی فر : ورزشکاران و جوانان با عزمی راسخ و همتی بلند در این جشن شرکت خواهند کرد

   دکتر سلطانی فر : روز جمعه، 29 اردیبهشت ماه همه ما پای صندوق های رای می رویم و در کنار هم نام ایران را بر قله حماسه و افتخار ثبت می کنیم

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان،متن پیام دکتر سلطانی فر به سرح ذیل می باشد:

   بسم الله الرحمن الرحیم

   روز سرنوشت رسید و جمعه پایانی اردیبهشت، روز انتخاب مردم بزرگ ایران خواهد بود ،در همه روزهای انتخاباتی که پشت سر گذاشتیم ، جوانان میدان دار حرکت و نشاط بخشی به جامعه بودند و ورزشکاران و قهرمانان مشوق حضور حداکثری پای صندوق های رای و شاید برای اولین بار باشد که این موج گسترده دعوت از جامعه توسط ورزشکاران بدون اجبار و اصرار که با اختیار از سر دلسوزی و مشارکت در تعیین سرنوشت صورت می پذیرفت.

   لازم می دانم اولا از عموم مردم به ویژه جوانان پرانرژی، هوشمند و بانشاط و ورزشکاران قهرمان، باغیرت و پرتلاش دعوت کنم با حضور در پای صندوق های رای حماسه ای دیگر بیافرینند و باردیگر عزم و اراده ملت بزرگ ایران را به رخ جهانیان بکشانند. یقین دارم همانگونه که رهبر فرزانه انقلاب امروز فرمودند؛ "روز انتخابات، روز جشن، شور و شعور ملت ایران است" و ورزشکاران و جوانان با عزمی راسخ و همتی بلند در این جشن شرکت خواهند کرد.

   ثانیا؛ از همه ورزشکاران، قهرمانان، مربیان، پیشکسوتان، مدیران، متخصصان دانشگاهی و روزنامه نگاران ورزشی که با بیش از 2600 امضا از عقلانیت، تدبیر، اعتدال حمایت کردند تشکر و قدرانی می کنم و امیدوارم این تلاش و دلسوزی آنها باعث ایجاد نشاط هرچه بیشتر در کشور و جامعه باشد.

   روز جمعه، 29 اردیبهشت ماه همه ما پای صندوق های رای می رویم و در کنار هم نام ایران را بر قله حماسه و افتخار ثبت می کنیم."

   مسعود سلطانی فر
   ١٣٩٦/٠٢/٢٧
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 13,533,903
تعداد بازدید امروز : 3,674
تعداد بازدید دیروز : 27,919
آخرین به روزرسانی : 1397/04/01