امروز : پنجشنبه 31 خرداد 1397
   
  • تجلیل مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد از دبیر ورزش و نایب رئیس بانوان هیات بسکتبال

    تجلیل مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد از دبیر ورزش و نایب رئیس بانوان هیات بسکتبال

   مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد در مراسمی به مناسبت هفته معلم از دبیر ورزش و نایب رئیس بانوان هیات بسکتبال استان تجلیل به عمل آورد.

   مسعود شریعتی مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد به مناسبت هفته معلم به همراه ابوالفضل کارگر معاون توسعه ورزش ، محمود حاجی حسینی مسئول روابط عمومی، طیبه پژوهان کارشناس ورزش بانوان و اعظم امامی رئیس گروه تجول اداری و فناوری اطلاعات این اداره کل در مجتمع آموزشی و فرهنگی سماء یزد حضور یافت و ضمن دیدار با رئیس و جمعی از کارکنان این مجتمع از مرضیه جوهری معلم و نایب رئیس هیات بسکتبال استان یزد با اهدا لوح سپاس و جوایزی تجلیل کرد.

   مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد در نشستی که با محمدرضا رحیمی زارچی ریاست مجتمع آموزشی فرهنگی سماء یزد و کارکنان این مجتمع برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره استاد شهید مرتضی مطهری و همه شهدای عرصه علم و فضیلت، هفته معلم را فرصت مناسبی برای ارج گذاری به مقام معلم دانست و تقدیر و قدردانی از معلمان را یک وظیفه عمومی و همگانی خواند.

   شریعتی افزود: همه پیشرفت های جامعه مدیون تلاش معلمان است و امروز سرمایه های ارزشمند هر کشوری نیروی انسانی آن کشور است که به دست معلمان پرورش داده می شوند و از این رو وظیفه معلمین حساس خواهد بود.

   وی ادامه داد: در این بین معلمین ورزش به مراتب کاری سخت تر و گسترده تر دارند چرا که جدایی از این که از لحاظ علمی باید در سطح بالایی باشند از لحاظ فنی هم باید در درجات بالایی قرار داشته باشند تا بتوانند به خوبی به شاگردان و دانش آموزان خود علوم و فنون ورزشی را آموزش دهند.

   مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد اظهار داشت: یکی دیگر از اهمیت ورزش تامین سلامت جسمی افراد است که با ورزش جامعه ای پرنشاط و شاداب خواهیم داشت و خوشبختانه مجتمع سماء در بحث ورزش و توسعه آن پیش گام بوده است.

   وی در پایان خواستار همکاری و تعامل بیشتر مجتمع سماء و اداره کل ورزش و جوانان استان یزد شد و تصریح کرد: همکاری این دو نهاد با توجه به ظرفیت های موجود می تواند در گسترش ورزش بسیار موثر باشد.

   در این نشست محمدرضا رحیمی رئیس مجتمع آموزشی فرهنگی سماء هم گزارشی از اقدامات این مرکز ارائه و آمادگی این مجتمع برای همکاری در توسعه ورزش را اعلام کرد.

کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 13,520,835
تعداد بازدید امروز : 18,525
تعداد بازدید دیروز : 31,317
آخرین به روزرسانی : 1397/03/31