امروز : چهارشنبه 05 مهر 1396
   
    • برترین های اسکیت سرعت جام آزاد سازی خرمشهر مشخص شدند

       برترین های اسکیت سرعت جام آزاد سازی خرمشهر مشخص شدند

      نفرات برتر مسابقات اسکیت سرعت دستجات آزاد کشوری جام آزاد سازی خرمشهر (یادواره شهید محمد جهان آرا) مشخص شدند.

      به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکیت، در این مسابقات که طی 2 روز در دو بخش دختران و پسران در آکادمی ملی اسکیت برگزار شد نفرات برتر به این شرح معرفی شدند.

      نفرات برتر دختران در رده سنی جوانان و بزرگسالان:

      100متر بزرگسالان

      مقام اول : نگین دادخواه

      مقام دوم: الهام مدیر دهقان

      مقام سوم: شبنم عرب

      100 جوانان

      مقام اول: حانیه احمدی

      مقام دوم: شمیم رزاقی

      مقام سوم: آناهیتا تاتاری

      500 جوانان

      مقام اول: شمیم رزاقی

      مقام دوم: سارا صداقت

      مقام سوم: آناهیتا تاتاری

      500 بزرگسالان

      مقام اول: نگین دادخواه

      مقام دوم: یکتا محسنی

      مقام سوم: الهام مدیر دهقان

      1000 متر بزرگسالان

      مقام اول: نیلوفر مردانی

      مقام دوم: درسا شهریاری

      مقام سوم: سمیه رحیمی

      1000متر جوانان

      مقام اول: ملیکا منوچهری راد

      مقام دوم: یگانه دخت جواهریان

      مقام سوم: مرجان تیموری

      10000متر بزرگسالان

      مقام اول: نیلوفر مردانی

      مقام دوم: درسا شهریاری

      مقام سوم: سمیه رحیمی

      10000مترجوانان

      مقام اول: یگانه دخت جواهریان

      مقام دوم: لعیا دهقانی

      مقام سوم: مهسا عبدالباقی

      نفرات برتر دختران در رده سنی جوانان و بزرگسالان:

      100 متر بزرگسالان

      مقام اول : محمد صالحی

      مقام دوم: فرزاد مرادی

      مقام سوم: صالح رشیدی

      100 جوانان

      مقام اول: احسان ابراهیمی

      مقام دوم: امیر حسین رضایی

      مقام سوم: امیرسالار قانعیان

      500 جوانان

      مقام اول: احسان ابراهیمی

      مقام دوم: امیر حسین رضایی

      مقام سوم: امیرسالار قانعیان

      500 بزرگسالان

      مقام اول: محمد صالحی

      مقام دوم: محمد کرامت نسب

      مقام سوم: رامین حامد

      1000 متر بزرگسالان

      مقام اول: میلا صالحی

      مقام دوم: فرشید شایان

      مقام سوم: مجتبی ایزدی راد

      1000متر جوانان

      مقام اول: محمد امین حیدری

      مقام دوم: محمد شیبانی

      مقام سوم: علیرضا شیری

      10000متر بزرگسالان

      مقام اول: فرشید شایان

      مقام دوم: امیر بهزادی بروجنی

      مقام سوم: علی راوری

      10000مترجوانان

      مقام اول: محمد امین حیدری

      مقام دوم: محمد نعمتی

      مقام سوم: سید مجید نجفی جعفر آبادی

      این مسابقات روزهای 4 و 5 خرداد برگزار شد.

کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 7,471,908
تعداد بازدید امروز : 1,513
تعداد بازدید دیروز : 28,052
آخرین به روزرسانی : 1396/07/05