امروز : دوشنبه 07 خرداد 1397
   
  • جوانان در تمام سال به جشنواره هایی نظیر«نشاط و امید» نیازدارند

   جوانان در تمام سال به جشنواره هایی نظیر«نشاط و امید» نیازدارند

   مدیرکل طرح های ملی وزارت ورزش و جوانان با اشاره به استقبال کم نظیر جوانان از جشنواره نشاط و امید در هفته جوان، اظهار داشت: جشنواره هایی از این دست را به عنوان تقویت کننده روحیه امید و بالابردن سرمایه اجتماعی کشور باید مورد توجه قرارداد.

   محسن طلایی در گفت و گو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، در خصوص ارزیابی هفته جوان امسال، گفت: سعی کردیم در این هفته با استقبال از رویداد بزرگ و ملی انتخابات به نوعی شادی و نشاط را در بین جوانان تزریق کنیم که می توان گفت موفق عمل کردیم.
   مدیرکل طرح های ملی وزارت ورزش و جوانان همچنین با اشاره به استقبال کم نظیر جوانان سراسر کشور از جشنواره نشاط و امید در هفته جوان، اظهار داشت: در این برنامه ملی صدهزار جوان ایرانی مشارکت داشت که باید جشنواره هایی از این دست را به عنوان تقویت کننده روحیه امید و بالابردن سرمایه اجتماعی کشورمورد توجه قرارداد.
   وی افزود: در این جشنواره سعی بر این شد تا با شعار« مشارکت جوانان» این قشر مهم و تاثیرگذار جامعه را در همه حوزه ها اعم از فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و ... دخیل کنیم و به همین منظور روزهای هفته جوان به برنامه ها و فعالیت های مختلف ورزشی، محیط زیست، گردشگری، تکریم شهید و خانواده شهدا، مفهوم انتظار، دیدار و گفت و گو با مسئولین و ... اختصاص دهیم.
   طلایی یکی دیگر از اقدامات مهم و تاثیرگذار هفته جوان امسال را افتتاح خانه های جوان در سراسر کشور دانست و گفت: با روندی که در پیش است امیدواریم صدخانه جوان دیگر طی سال جاری به بهره برداری برسد.
   مدیرکل طرح های ملی وزارت ورزش و جوانان درادامه اوقات فراغت جوانان با موضوع آسیب های اجتماعی را دارای رابطه ای دو طرفه و معنا دار دانست و افزود: هرچه وزنه اوقات فراغت را پربار تر کنیم، آسیب های اجتماعی به شدت کاهش پیدا خواهد کرد و این مهم نیازمند حضور همه ارکان جامعه به خصوص خانواده ها است.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 12,893,039
تعداد بازدید امروز : 18,606
تعداد بازدید دیروز : 26,478
آخرین به روزرسانی : 1397/03/07