امروز : دوشنبه 07 خرداد 1397
   
  • برگزاری جلسه کمیسیون حل اختلافات و کمیسیون مستندسازی اموال غیرمنقول وزارت ورزش و جوانان

   برگزاری جلسه کمیسیون حل اختلافات و کمیسیون مستندسازی اموال غیرمنقول وزارت ورزش و جوانان

   هشتمین جلسه کمیسیون حل اختلافات و توافقات وزارت ورزش و جوانان و اولین جلسه کمیسیون مستندسازی اموال غیرمنقول وزارت ورزش و جوانان در سال 96 تشکیل شد.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان ، هشتمین جلسه کمیسیون حل اختلافات و توافقات وزارت ورزش و جوانان و اولین جلسه کمیسیون مستندسازی اموال غیرمنقول وزارت ورزش و جوانان در سال 96 با هدف صیانت از حقوق دولت و مردم ، اجتناب از تحمیل بار مالی و خسارت ناشی از طرح دعوی عدیده، تکلیف قانونی دستگاه مقرر در قانون جامع حد نگار (مصوب 1393)مبتنی بر مستندسازی و تثبیت مالکیت وزارت بر اراضی و املاک تحت اختیار برگزار شد.
   در این جلسه چهار پرونده مربوط به اختلافات قراردادی ادارات کل ورزش و جوانان استان های تهران و البرز با اشخاص حقوقی مورد بررسی واقع شد و در خصوص چگونگی رفع اختلافات موجود با در نظر گرفتن غبطه و مصلحت وزارتخانه ، تصمیم نهایی اتخاذ شد.
   در خصوص مستندسازی و اخذ سند مالکیت تک برگی دو مورد از ساختمانها و املاک متعلق به وزارت ورزش و جوانان نیز تصمیم گیری نهایی به عمل آمد.
   معاون حقوقی ، امورمجلس و هماهنگی امور استان ها ، معاون توسعه منابع و پشتیبانی ،مدیرکل حراست ، مدیرکل دفتر ارزیابی عملکرد ،مدیرکل دفتر طرح و برنامه ،مدیرکل امورمالی ،مدیرکل پشتیبانی و امور رفاهی و مشاور حقوقی وزارت ورزش و جوانان در این جلسه حضور داشتند.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 12,893,083
تعداد بازدید امروز : 18,650
تعداد بازدید دیروز : 26,478
آخرین به روزرسانی : 1397/03/07