امروز : دوشنبه 07 خرداد 1397
   
  • دومین نشست شورای مدیران معاونت فرهنگی، آموزش و پژوهش در سال 96 برگزار شد

   دومین نشست شورای مدیران معاونت فرهنگی، آموزش و پژوهش در سال 96 برگزار شد

   سید عبدالحمید احمدی در دومین نشست شورای مدیران معاونت فرهنگی، آموزش و پژوهش در سال 96 گفت: حضور موثر جامعه ورزش و جوانان در انتخابات اردیبهشت ٩٦ بسیار معنی دار بود .

   یه گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان دومین نشست شورای مدیران حوزه معاونت فرهنگی ،آموزش و پژوهش امروز یکشنبه 7 خرداد 1396 با حضور سید عبدلحمید احمدی برگزار شد.
   در این نشست احمدی با تبریک فرا رسیدن ماه بندگی خدا و آرزوی قبولی طاعات و عبادات، به حماسه مردمی 29 اردیبهشت اشاره کرده و ضمن تقدیر از فعالیت و تلاش مدیران این حوزه در جهت کمک به حضور پرشور و حداکثری جامعه ورزش و جوانان در این دوره از انتخابات گفت: جامعه ورزش و جوانان در این دوره از انتخابات حضور معنادار داشتند. معنادار به این مفهوم که علاوه بر حضور خودشان، آحاد جامعه را نیز به حضور در این حماسه سازی دعوت و ترغیب کردند.

   معاون فرهنگی آموزش و پژوهش در ادامه با اشاره به شعار سال ٩٦(اقتصاد مقاومتی، تولید-اشتغال) بر ضرورت توجه خاص مدیران حوزه معاونت بر فرهنگ سازی، آموزش ، و انجام مطالعات راهبردی در این باره تاکید کرد و از آنان خواست تا طرح ها و برنامه های پیشنهادی خود را در این باره اعلام کنند.

   وی به اعتبارات مصوب سال 96 هم اشاره داشت و این افزایش اعتبار را فرصتی مغتنم در جهت پیش برد هر چه بهتر برنامه های موثر و محوری وزارت ورزش و جوانان با هدایت درست و مدیریت هوشمندانه این منابع دانست.

   در ادامه این نشست مدیران حوزه های فرهنگی، آموزش، و پژوهش پیشنهادات خود را در خصوص حمایت از برنامه های استان های مرزی به ویژه در استان های کردستان و سیستان و بلوچستان ارائه دادند.

کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 12,893,316
تعداد بازدید امروز : 18,883
تعداد بازدید دیروز : 26,478
آخرین به روزرسانی : 1397/03/07