امروز : دوشنبه 07 خرداد 1397
   
  • در رقابتهای قهرمانی کاراته در آستانه قزاقستان؛

   بهنام فر: امیدوارانه به موفقیت تیم ملی جوانان نگاه می کنم

   بهنام فر: امیدوارانه به موفقیت تیم ملی جوانان نگاه می کنم

   مهران بهنام فر گفت: در مسابقات قهرمانی آسیا در قزاقستان به تک تک نفرات تیم ملی جوانان نگاه امیدوارانه ای دارم و مطمئن هستم آنها بهترین عملکرد خود را به نمایش خواهند گذاشت.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان ،بهنام فر در گفت و گو با سایت فدراسیون کاراته با اشاره به اینکه چهارمین مرحله اردوی آماده سازی تیم ملی جوانان از صبح پنجشنبه 11 خرداد ماه در زنجان آغاز می شود، اظهار داشت: تا پیش از حضور در رقابتهای قهرمانی آسیا 4 مرحله اردو خواهیم داشت که 3 مرحله آن در استانهای دیگر و مرحله آخر در تهران برگزار می شود.
   وی افزود: اردوها به گونه ای تنظیم شده که 5 روز تمرین و 5 روز استراحت خواهیم داشت.
   سرمربی تیم ملی با اشاره به اینکه در حال حاضر تمرکز ما روی تمرینات بدنسازی، وزنه و هوازی است، افزود: در دو مرحله اول اردوها 60 درصد به تمرینات بدنسازی و 40 درصد به تکنیک و تاکتیک کاراته اختصاص خواهد داشت. در دو مرحله پایانی تاکید بیشتر روی تمرینات خواهد بود.
   بهنام فر در مورد وضعیت آمادگی نفرات حاضر دراردوی تیم ملی، گفت: از تمام کاراته کاها راضی هستم و خیلی امیدوارانه به موفقیت این تیم نگاه می کنم. در انتخابی گذشته طراحی تمرین بچه ها تغییر کرد و نفرات با آمادگی تقریباً 50 درصد به روی تاتامی رفتند.
   سرمربی تیم ملی جوانان گفت: جا دارد از مربیان تیم، رضا میدان رو، سامان حیدری و مربی بدنساز که هماهنگی خوبی در آمادگی کاراته کاها دارند، تشکر ویژه ای داشته باشم. همچنین از سهیل آذریان، اسپانسر تیم( شرکت وزین پرشیا) که در کنار تیم حضور دارد نیز قدردانی می کنم.
   بهنام فر در پاسخ به این سوال که تیم جوانان پیش از حضور در رقابتهای قهرمانی آسیا دیدارتدارکاتی خواهد داشت یا خیر، گفت: در نظر داریم نفرات دوم حاضر در اردو به اضافه کاراته کاهای خوب استانهای مختلف را برای برگزاری دیدار تدارکاتی در یکی از مراحل اردو دعوت کنیم، چرا که دیدار تدارکاتی برای این رده سنی فوق العاده با اهمیت است.
   گفتنی است پیکارهای قهرمانی آسیا 22 تا 25 تیر ماه در قزاقستان برگزار می شود.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 12,893,070
تعداد بازدید امروز : 18,637
تعداد بازدید دیروز : 26,478
آخرین به روزرسانی : 1397/03/07