امروز : دوشنبه 07 خرداد 1397
   
  • سرمربی تیم ملی بسکتبال با ویلچر جوانان زیر 23 سال:

   ملی پوشان جوان فعل خواستن را صرف کرده اند/ با تمام توان مقابل استرالیا به میدان می رویم

   ملی پوشان جوان فعل خواستن را صرف کرده اند/ با تمام توان مقابل استرالیا به میدان می رویم

   حسن پالار،سرمربی تیم ملی بسکتبال با ویلچر جوانان زیر 23 سال کشورمان در آستانه ی اعزام به مسابقات جهانی کانادا، گفتگویی با روابط عمومی فدراسیون انجام داد.

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین،حسن پالار،سرمربی تیم ملی بسکتبال با ویلچر جوانان زیر 23 سال کشورمان در آستانه ی اعزام به مسابقات جهانی کانادا، گفتگویی با روابط عمومی فدراسیون انجام داد.
   وی درخصوص برنامه ی در نظر گرفته شده برای ملی پوشان در آخرین مرحله ی تمرینات گفت: ملی پوشان جوان کشورمان از روز گذشته آخرین مرحله ی تمرینات خود را در مجموعه ی شهید هرندی تهران آغاز کردند و تا روز شنبه در اردو خواهند بود.
   پالار افزود: در این اردو با توجه به اینکه متصل به اعزام نیز هست، فشار زیادی بر بازیکنان وارد نمی کنیم و بیشتر در بخش دفاع و حمله و نیز مسائل تاکتیکی و حرکات ایستگاهی تمرکز داریم.
   سرمربی تیم ملی خاطر نشان کرد: اولین دیدار ما در مرحله ی گروهی مقابل تیم استرالیا برگزار می شود و از آنجا که این دیدار استارت کار ملی پوشان کشورمان در این مسابقات به شمار می رود، از اهمیت بالایی برخوردار است و اگر بتوانیم با موفقیت آن را پشت سر بگذاریم، بازیکنان با روحیه ای خوب سایر مسابقات مرحله ی گروهی را پشت سر می گذارند و با تمام توان مقابل این تیم به میدان می رویم.
   وی پیرامون شرایط ملی پوشان گفت: با توجه به اینکه فاصله ی بین اردوی سوم و چهارم بسیار کم بود و خوشبختانه بازیکنان در یک هفته استراحت ما بین اردوها نیز تمرینات را دنبال کرده بودند، در حال حاضر در شرایط خوبی از نظر جسمی و روانی به سر می برند و امیدواریم با همین روحیه خوب بتوانیم بهترین عملکرد خود را به نمایش بگذاریم.
   پالار در پایان اضافه کرد: ملی پوشان ما نشان داده اند که می خواهند فعل خواستن را صرف کنند و اگرچه بهترین های جهان در مسابقات کانادا حضور دارند، اما تیم ما نیز با تمام توان خود در این رویداد جهانی حاضر می شود.
   تمرینات تیم ملی بسکتبال با ویلچر جوانان زیر 23 سال کشورمان تا 13 خرداد ماه در جریان است و پس از آن نمایندگان جوان کشورمان برای شرکت در مسابقات جهانی، 15 خرداد ماه تهران را به مقصد تورنتو ترک خواهند کرد.
   امیررضا احمدی(ایلام)،مهدی مظلوم(مازندران)،مهدی ماندگار(هرمزگان)، علی کریمی کردآبادی(اصفهان)، مجتبی کمالی(فارس)، محمدحسن سیاری، همایون عسگری مهرآبادی، مهدی عباسی شتریه (مرکزی)، پیمان میزان،حسنعلی کعبی عمیر، سیدمهدی موسوی (تهران)، رضا عیوضی(قم)، 12 ملی پوش اعزامی به این رقابت ها هستند که زیر نظر حسن پالار، سرمربی تیم ملی و مسعود فلاح، مربی تیم ملی، عازم این رقابت ها می شوند.
   رقابت های جهانی کانادا از در دو گروه 6 تیمی برگزار می شود و تیم ملی کشورمان در گروه یک با تیم های استرالیا، ترکیه، کانادا، برزیل و ایتالیا رقابت های مرحله ی گروهی را انجام می دهد و در گروه دو نیز تیم های انگلستان، ژاپن، آمریکا، فرانسه و آفریقای جنوبی با هم همگروه هستند.
   مسابقات مرحله ی مقدماتی نیز از روز پنج شنبه 18 خرداد آغاز می شود و تا 22 خرداد ماه در جریان خواهد بود.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 12,893,095
تعداد بازدید امروز : 18,662
تعداد بازدید دیروز : 26,478
آخرین به روزرسانی : 1397/03/07