امروز : دوشنبه 07 خرداد 1397
   
  • پورعلیفرد: تمسک به آیات نورانی قرآن ما را به قله های موفقیت در ورزش می رساند

   پورعلیفرد: تمسک به آیات نورانی قرآن ما را به قله های موفقیت در ورزش می رساند

   رییس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام با مهم خواندن نقش مربیان ورزشی گفت: ورزشکاران باید توسط مربیان در دو بعد اخلاقی و فنی تحت آموزش قرار بگیرند چرا که آنها نماینده هشتاد میلیون ایرانی در رویدادهای بین المللی هستند.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان ناصر پورعلیفرد در گفت و گو با ستاد خبری ورزش و جوانان بیست و پنجمین دوره نمایشگاه بین المللی قرآن گفت: هر چه در ورزش همگانی و قهرمانی اخلاق مداری را پیشه راه خود کنیم و از آیات نورانی قرآن کریم الهام بگیریم به اهداف بلند ورزشی خواهیم رسید.

   وی به خدمت در جامعه ای قرآنی اظهار افتخار کرد و گفت : قرآن و دستورات ائمه معصومین (ع)در حوزه دین و مذهب باید در متن زندگی و سرلوحه امورمان قرار بگیرد.
   رییس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام اضافه کرد: ما در جامعه ورزش معتقدیم هر زمانی متوسل به قرآن کریم می شویم و خواسته های خود را با کلام نورانی وحی آغاز می کنیم به موفقیت های بزرگ دست خواهیم یافت.

   وی با بیان اینکه ورزشکاران با توسل به قرآن کریم هم به سلامت جسمی خواهند رسید هم به موفقیت های ملی و بین المللی خاطرنشان کرد: به جامعه مربیان نیز سفارش و توصیه کرده ایم که در راستای اهداف قرآنی و اخلاق مداری حرکت کنند.
   پورعلیفرد گفت: هر چه در ورزش همگانی و قهرمانی اخلاق مداری را پیشه راه خود کنیم و از آیات نورانی قرآن کریم الهام بگیریم به اهداف بلند ورزشی خواهیم رسید.

   رییس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام با مهم خواندن نقش مربیان ورزشی گفت: ورزشکاران باید توسط مربیان در دو بعد اخلاقی و فنی تحت آموزش قرار بگیرند چرا که آنها نماینده هشتاد میلیون ایرانی در رویدادهای بین المللی هستند.
   او تاثیری پذیری جوانان از مربیان خود را مورد توجه قرار داد و تصریح کرد: باید مربیان ما با اصول اخلاقی ارزشی و دینی آشنا باشند چرا که نوجوانان و جوانان همیشه در ذهن خود به دنبال الگو هستند و مربیان در این بین نقش بسیار مهمی ایفا می کنند.
   پورعلیفردگفت: در فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، اخلاق حرف نخست را می زند و ‌هر کسی که قرار است پیراهن تیم ملی را برتن کند باید نماینده ی شایسته ایران عزیز باشد.

    
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 12,893,349
تعداد بازدید امروز : 18,916
تعداد بازدید دیروز : 26,478
آخرین به روزرسانی : 1397/03/07