امروز : یکشنبه 24 شهریور 1398
   
  • تلاش بانوان پینگ پنگ باز ایران برای موفقیت در نخستین آوردگاه جهانی ورزش کارگری

   تلاش بانوان پینگ پنگ باز ایران برای موفقیت در نخستین آوردگاه جهانی ورزش کارگری

   سرمربی تیم تنیس روی میز بانوان کارگر ایران،گفت: ورزشکاران اعزامی به پنجمین دوره رقابت های جهانی تلاش خواهند کرد تا دست پر از لتونی به ایران باز گردند.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزش های کارگری؛ «مجید احتشام زاده» با اعلام اسامی نفرات اعزامی به رقابت های جهانی کارگران در بخش تنیس روی میز،افزود: طوبی وفاپور، رقیه حق شناس و فرزانه کرم زاده سه بازیکن خوب تیم تنیس روی میز بانوان کارگر ایران اعزامی به لتونی هستند که امیدواریم در نخستین حضور خود موفق به کسب مدال شوند.
   وی گفت: ‌البته برخورد با حریفان قدرتمند در جدول قرعه کشی رقابت ها و آمادگی کامل ورزشکاران ایران در روز مسابقات، تاثیر زیادی برای کسب نتیجه ایده آل دارد.
   سرمربی تیم تنیس بانوان کارگر ایران درباره شرایط اردونشینان،گفت: بانوان پینگ پنگ باز اردوهای خوبی را پشت سر گذاشته اند و تا 20 خرداد ماه به مانند سایر تیم ها این روند ادامه دارد تا در روزهای 21 و 22 خرداد ماه تیم های شرکت کننده در دو گروه عازم لتونی شوند.
   احتشام زاده با اشاره به احتمال افزایش تعداد مدال های کسب شده توسط ورزشکاران ایران در لتونی نسبت به دوره قبل گفت: در دوره قبل رقابت های جهانی ورزش های کارگری که در ایتالیا برگزار شد،‌ نزدیک به 80 ورزشکار کشورمان بیش از 30 مدال کسب کردند. اما در این دوره تعداد ورزشکاران اعزامی تقریبا سه برابر شده است و به مراتب شانس کسب مدال در تمام رشته ها هم افزایش یافته است.
   وی درباره تاثیر ورزش در افزایش بهره وری کارگران کشور گفت: ورزش در هر قشری تاثیر گذار است و حتی وقتی بیماران نیز ورزش می کنند در افزایش روحی و روند بهبودی بیماری آنان موثر است.
   احتشام زاده ادامه داد: این موضوع درخصوص کارگران که تقریبا 50 درصد جمعیت کشور را تشکیل می دهند،‌ بیشتر صدق می کند. زیرا آنان زحمت بیشتری نسبت به سایر اقشار جامعه متقبل می شوند و لازم است در هر کارخانه یا شرکتی زمین های ورزشی فراهم شود تا ورزش سبب افزایش انگیزه و بهروری در کارگران شود.
   سرمربی تیم تنیس روی میز کارگران ایران افزود: قشر کارگر زحمت کش است و برای اینکه خودش را در رقابت جهانی نشان دهد، بیشتر تلاش می کند. به همین دلیل هر چقدر زمینه های لازم برای رشد آنان را فراهم کنیم،‌ در حقیقت به کشور سود رسانده ایم.
   وی درباره حریفان ایران در رشته تنیس روی میز، جام جهانی لتونی گفت: بیشتر کشورهای اروپایی حریفان ایران دراین رقابت ها هستند و امیدواریم با توجه به زحمات کارگران در جامعه کار و تلاش، حضور همه آنان در آوردگاه جهانی لتونی توام با موفقیت باشد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 24,021,478
تعداد بازدید امروز : 28,271
تعداد بازدید دیروز : 25,335
آخرین به روزرسانی : 1398/06/24