امروز : دوشنبه 04 تیر 1397
   
  • مدیرکل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد:

   18 پروژه ورزشی از محل اعتبارات نفت در شهرستان بویراحمد در دست احداث است

   18 پروژه ورزشی از محل اعتبارات نفت در شهرستان بویراحمد در دست احداث است

   مدیر کل ورزش و جوانان استان گفت :18 پروژه ورزشی از محل هدایای خاص وزارت نفت در دو شهرستان بویراحمد و دنا در دست احداث و ساخت می باشد .

   به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،مدیر کل ورزش و جوانان استان گفت :18 پروژه ورزشی از محل هدایای خاص وزارت نفت در دو شهرستان بویراحمد و دنا در دست احداث و ساخت می باشد .
   سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان استا ن با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش و جوانان استان اظهار داشت :
   با حمایت و پیگیرهای صورت گرفته توسط نماینده مردم شهرستان های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی ،28 پروژه ورزشی در دو شهرستان بویراحمد و دنا در دست احداث می باشد که از این تعداد 18 پروژه مربوط به شهرستان بویراحمد و 10 پروژه مربوط به شهرستان دناست.
   مدیر کل ورزش و جوانان استان ادامه داد :
   در شهرستان بویراحمد از محل اعتبارات خاص وزارت نفت ، چهار مجموعه ورزشی شامل، مجموعه ورزشی حسین آباد ،مجموعه ورزشی سروک ،مجموعه ورزشی نقاره خانه در دست احداث می باشد و عملیات مجموعه ورزشی کوثر بانوان شهر یاسوج به اتمام رسیده است .
   علوی ادامه داد: عملیا ت احداث زمین های ورزشی در روستاهای منصورخانی ،شهدای یاسوج ،تنگ خشک ،سپیدارو گنجه ای بزرگ به اتمام رسیده و عمیات گنجه ای کهنه شروع و بقیه شامل گنجگون ،بونه بن و مارگون توسط کارشناسان دفتر فنی اداره کل در دست احداث می باشد.
   سید محمد تقی علوی افزود:در 18پروژه ورزشی در شهرستان بویراحمد سه سالن ورزشی در شهر یاسوج ،دروهان ،فیروزآباد پیش بینی شده و در دست احدات می باشد .
   این مقام مسئول همچنین به تعمیرات استخر شنای انقلاب یاسوج در این طرح اشاره و افزود:از محل همین اعتبارات وزارت نفت کار تعمیرات استخر شنای انقلاب یاسوج با اعتبار پنج میلیون ریال در دست بهسازی می باشد که امید وارم در اسرع وقت کار تعمیرات این استخر به اتمام برسد و ورزشکاران بتواند از این استخر استفاده نمایند.
   علوی در پایان ازحمایت ها و پیگیریهای خادمی استاندار ورزش دوست استان و زارعی نماینده مردم شهرستان بویراحمد و دنا تقدیر کرد.
   مدیر کل ورزش و جوانان استان کل مبلغ اعتبارات هدایای خاص در دو شهرستان بویراحمد و دنا را 142میلیارد و 37میلیون ریال ذکر کرد .
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 13,629,870
تعداد بازدید امروز : 10,162
تعداد بازدید دیروز : 26,883
آخرین به روزرسانی : 1397/04/04