امروز : دوشنبه 04 تیر 1397
   
  • برگزاری نخستین جلسه شورای ورزش همگانی ایلام

   برگزاری نخستین جلسه شورای ورزش همگانی ایلام

   نخستین جلسه شورای ورزش همگانی ایلام با حضور استاندار، مدیر کل ، معاونین اداره ورزش وجوانان و اعضای شورا برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش استان ایلام ؛ به دنبال نیاز شدید ورزش استان به ایجاد نگاهی جدید از سوی مسئولین و جذب حمایت‌های دولتی و خصوصی برای جان گرفتن و توسعه ورزش همگانی و قهرمانی، با پیگیری مدیرکل ورزش و جوانان ایلام نخستین جلسه شورای ورزش استان در محل دفتر استاندار و با حضور برخی از اعضاء برگزار شد.
   دستور جلسه شورا، برنامه ریزی برای برگزاری همایش بزرگ خانوادگی در شهر ایلام .

   مدیر کل گفت : ورزش همگانی مختص یک اداره یا یک نهاد نیست همه دستگاه ها برای داشتن جامعه سالم بدور از ناهنجاری با ید از طریق توسعه ورزش همگانی تلاش کرد ، ورزش نیازمند حمایت همه جانبه مدیران دستگاه های اجرائی دارد.

   حیدرزاده ادامه داد : منشأ تمام ورزشها ، ورزش همگانی است بالاخص ورزش پیاده روی است که ما موفق شدیم از دیگر استان ها پیش بزنیم ومجوز برگزاری همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی با شرکت شبه سه سیما در شهر ایلام بگیریم .

   مدیر کل افزود حمایت مدیران استان از اینچنین برنامه ها قطعا در مبارزه با ناهنجاریها موجود در کل کشورکه دغدغه همه مسئولان کشوری است تأثیر گذار خواد بود.

   این مسئول خواستار برنامه ریزی مناسب در جهت ترغیب مردم وشرکت اکثریت آنان در این برنامه ها شد .

   محمد رضا مروارید استاندارایلام در ادامه تصریح کرد: در اهمیت برگزاری این شورا تردیدی نیست. استان ایلام با ظرفیت انسانی و به دنبال توجه به جوانان استان و ایجاد نشاط و شادابی و ورزش باید از همه امکانات برای ارتقای این زمینه استفاده کرد.
   استاندار خواستار مصوب شدن پیشنهادات ارائه شد برای برگزاری همایش بزرگ خانوادگی درشهر ایلام که قرار است در ماه های آتی برگزار شود شد .

   مروارید اظهار داشت : سوق دادن مردم بسوی ورزش هزینه نیست بلکی سرمایه گذاری است ومی توان به خیلی از اهداف برسیم ، با احداث جاده تندرستی ، تهیه امکانات ورزشی در سطح پارکها نصب تابلوهای ورزشی در مناطق ومسیرها تردد مردم باهمکاری ادارات بستری مناسب برای هدایت مردم به سوی ورزش همگانی است .

   در پایان استاندارخواستار حمایت ادارات کل ، شهرداری ، بانکها ودیگر نهادها از اداره کل ورزش و جوانان استان شد
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 13,621,765
تعداد بازدید امروز : 2,057
تعداد بازدید دیروز : 26,883
آخرین به روزرسانی : 1397/04/04