امروز : پنجشنبه 30 فروردین 1397
   
  • آقازاده: پیشرفت ورزش در دولت تدبیر و امید قابل ستایش است

   آقازاده: پیشرفت ورزش در دولت تدبیر و امید قابل ستایش است

   سیدعلی آقازاده می گوید تا پایان عمر دولت دوازدهم وزارت ورزش سعی خواهد کرد که همه پروژه‌های نیمه تمام ورزشی را به پایان برساند.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از برنا سیدعلی آقازاده سرپرست معاونت توسعه و پشتیبانی وزارت ورزش و جوانان درخصوص عملکرد دولت تدبیر و امید در حوزه ورزش صحبت کرد.

   آقازاده در گفتگو با خبرنگار برنا با اشاره به اقداماتی که در 4 سال گذشته در این خصوص انجام شده است اظهار کرد: در بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در چهارسال دولت یازدهم رشدی که در ورزش به دست آمد در هیچ دولت گذشته‌ای نداشتیم و این موضوع فقط به حرف نیست و آمار و ارقام این پیشرفت چشم‌گیر را نشان می‌دهد. در ابتدای سال 92 بودجه وزارت ورزش و جوانان 350 میلیارد تومان بود و امروز که در سال 96 قرار داریم این رقم به بالای 2500 میلیارد تومان رسیده است.

   وی در ادامه افزود: با تلاش‌هایی که در دولت آقای روحانی در 4 سال گذشته انجام شد و مصوبه اخیر مجلس ورزش کشور در شرایط بسیار خوبی قرار گرفته است. توجه دولت تدبیر و امید به موضوع ورزش و اهمیتی که برای این بحث مهم قائل شدند باعث شد موفقیت حاصل شود. نمایندگان مجلس شورای اسلامی درخصوص ماده 27 صدم مالیات بر ارزش افزوده کمک بزرگی را به دولت و جامعه ورزش کردند و به شما قول می‌دهم که امسال همه پروژه‌های بالای 50 درصد پیشرفت فیزیکی را در دست تکمیل قرار خواهد گرفت و تا پایان سال تعداد زیادی از این پروژه‌ها تکمیل و به بهره‌برداری خواهد رسید.

   معاون وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: امیدوارم هستیم که حدود 2000 پروژه کوچک و بزرگ ورزشی که بالای پنجاه درصد پیشرفت بوده‌اند را تا پایان سال 96 به اتمام برسانیم و توسط ورزشکاران مورد استفاده قرار بگیرد. این کاری که انجام شده حاصل تلاش همه دست‌اندرکاران در دولت یازدهم بوده که از بعد انقلاب اسلامی بی‌سابقه بوده است. در دولت نهم و دهم پروژه‌های بسیار زیادی در بحث ورزش آغاز شد که متاسفانه در همان ابتدایی‌ترین مراحل آغاز پروژه متوقف شد و دولت یازدهم وارث هزاران پروژه نیمه تمام بود.

   وی در پایان گفت: با اتفاقاتی که در حال رخ دادن است بخصوص در بحث برنامه ششم توسعه تا پایان عمر دولت دوازدهم وزارت ورزش سعی خواهد کرد که همه پروژه‌های نیمه تمام و پروژه‌هایی که در دست داریم را به پایان برساند. همچنین پروژه‌های بسیار بزرگی نیز آغاز خواهیم کرد که ثابت کنیم دولت دوازدهم نیز همانند دولت یازدهم بسیار کارآمد است.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 11,991,731
تعداد بازدید امروز : 14,035
تعداد بازدید دیروز : 21,199
آخرین به روزرسانی : 1397/01/30