امروز : چهارشنبه 01 خرداد 1398
   
  • سارا اعتماد: مهم ترین اتفاق بسکتبال بانوان در دولت تدبیر و امید افتاد

   سارا اعتماد: مهم ترین اتفاق بسکتبال بانوان در دولت تدبیر و امید افتاد

   بازیکن تیم ملی بسکتبال بانوان ایران اعتقاد دارد رییس جمهور و وزیر ورزش و جوانان اجازه ندادند چراغ بسکتبال بانوان خاموش شود.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، سارا اعتماد در حاشیه ضیافت افطار جامعه ورزش کشور با دکتر روحانی از اقدامات دولت تدبیر و امید برای ورزش بانوان تشکر کرد.
   ملی پوش تیم بسکتبال بانوان به پیشرفت چشمگیر ورزش بانوان در این دولت اشاره کرد و گفت: اتفاقات بسیار خوب و مهمی برای ورزش بانوان افتاد که مهمترین آن ها در بسکتبال بود. با اقدام مناسب وزیر ورزش و جوانان در خصوص حضور بانوان بسکتبالیست ایران با پوشش اسلامی و تایید آن توسط فدراسیون جهانی، چراغ بسکتبال بانوان روشن ماند و راه ورود ما به بازی ها و مسابقات بین المللی باز شد.
   سارا اعتماد افزود: به دلیل این اقدامات موثر و پس از تایید حضور بانوان مسلمان با حجاب در مسابقات جهانی انگیزه جامعه بسکتبال بانوان بسیار بیشتر شد و جا دارد از رییس جمهور محبوب و وزیر ورزش و جوانان بابت حمایت های ویژه از ورزش بانوان تشکر کنم.
   لازم به ذکر است فدراسیون جهانی بسکتبال "فیبا" که سالها با حضور بانوان مسلمان با حجاب در مسابقات رسمی و بین المللی این رشته مخالفت می کرد پس از ارسال نامه و پیگیری های مکرر وزیر ورزش و جوانان و اقدامات فدراسیون بسکتبال، سرانجام مجوز حضور بانوان بسکتبالیست با پوشش اسلامی را صادر کرد.
   همچنین در این مراسم سارا اعتماد به همراه فرشته کریمی (بازیکن تیم ملی فوتسال بانوان) به نمایندگی از جامعه ورزش بانوان لوح سپاسی را تقدیم رییس جمهور کردند.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 21,313,033
تعداد بازدید امروز : 5,134
تعداد بازدید دیروز : 21,887
آخرین به روزرسانی : 1398/03/01