امروز : جمعه 31 فروردین 1397
   
  • رقابت های والیبال نشسته قهرمانی آسیا و اقیانوسیه – 2017 چین؛

   والیبال نشسته بانوان ایران با غلبه بر قزاقستان به عنوان سوم دست یافت/ کسب مجوز حضور در مسابقات جهانی و پاراآسیایی

   والیبال نشسته بانوان ایران با غلبه بر قزاقستان به عنوان سوم دست یافت/ کسب مجوز حضور در مسابقات جهانی و پاراآسیایی

   تیم ملی والیبال نشسته بانوان ایران با پیروزی مقتدرانه ی خود مقابل تیم قزاقستان به عنوان سوم مسابقات قهرمانی آسیا و اقیانوسیه دست یافت.

   به گزاش پایگاه اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین،تیم ملی والیبال نشسته بانوان ایران با پیروزی مقتدرانه ی خود مقابل تیم قزاقستان به عنوان سوم مسابقات قهرمانی آسیا و اقیانوسیه دست یافت.
   نمایندگان کشورمان در مصاف با تیم قزاقستان برای دومین بار این تیم را با نتیجه ی قاطع سه بر صفر شکست دادند و موفق شدند ضمن دست یابی به نشان برنز، مجوز حضور در مسابقات جهانی هلند و نیز بازی های پاراآسیایی 2018 جاکارتا را بدست آوردند.
   تیم ملی بانوان در این مسابقات مقابل تیم های مغلولستان و قزاقستان به پیروزی دست یافت و دیدارهای خود با تیم های چین و ژاپن را واگذار کرد و در نهایت برای کسب عنوان سوم، برای دومین بار به مصاف قزاقستان رفت.
   این تیم در مسابقات جهانی با ترکیبی جدید به میدان آمد و با وجود جوان گرایی و اعمال تغییرات موفق شد مجوز حضور در رویدادی مهم چون مسابقات جهانی 2018 هلند و نیز بازی های پاراآسیایی جاکارتا را بدست آورد.
   تیم بانوان ایران با ترکیب نسرین فرهادی، طیبه جعفری(چهارمحال و بختیاری)،معصومه زارعی، نداپنجهباشی(خراسانرضوی)،بتول خلیل زاده،بتول جعفریان،رضوان میرزایی(کرمان)،مهری فلاحی(گیلان)، فرزانه حیدری (هرمزگان)، زینب ملکی، مژگان سعیدی(اصفهان)، زهرا دانایی(گلستان) با مربی گری مریم ایران منش، در این رقابت ها حضور یافت.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 12,007,530
تعداد بازدید امروز : 9,165
تعداد بازدید دیروز : 20,669
آخرین به روزرسانی : 1397/01/31