امروز : جمعه 27 مهر 1397
   
  • با حضور بیش از دوازده هزار بازیکن منتخب

   مسابقات قهرمانی دانش آموزی کشور در 15 رشته برگزار می شود

   مسابقات قهرمانی دانش آموزی کشور در 15 رشته برگزار می شود

   مدیرکل دفتر استعدادیابی و توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان از آماده باش پایگاه های ورزش قهرمانی استانها برای سنجش دانش آموزان شرکت کننده در این مسابقات خبر داد.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان مسابقات قهرمانی دانش آموزی کشور با حضور بیش از دوازده هزار بازیکن منتخب در 15 رشته ورزشی و در مقاطع تحصیلی ابتدایی، متوسطه اول و دوم تابستان امسال برگزار خواهد شد.
   رامین طباطبایی مدیرکل دفتر استعدادیابی و توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان به منظور مدیریت استعدادیابی در رقابتهای دانش آموزی تابستان 96 که برای نخستین بار توسط وزارت آموزش و پرورش سازماندهی شده است طی نامه ای به مدیران کل ورزش و جوانان استان ها از آنها خواست تا از تمامی دانش آموزان شرکت کننده در این مسابقات آزمونهای آمادگی جسمانی به عمل آید و نتایج حاصله اعلام تا در راستای توسعه ورزش قهرمانی کشور در برنامه ریزی های بعدی لحاظ گردد.
   در همین خصوص پس از جلسه هماهنگی با فدراسیونها ی ورزشی مربوطه مقرر گردید مسولین و کارشناسان استعدادیابی فدراسیون ها در فرآیند استعدادیابی این دوره از مسابقات به صورت فعال شرکت نموده و ضمن استفاده از اطلاعات آزمونهای سنجش دانش آموزان نسبت به شناسایی و نخبه گزینی بازیکنان برتر و مستعد با اطلاعات لازم اقدام نمایند.
   در این دوره از رقابتها بیش از دوازده هزار بازیکن منتخب در بخش دختران و پسران زیر نظرپایگاه ورزش قهرمانی استان ها قبل از شرکت در مسابقات در استان مربوطه برای اولین بار تستهای سنجش آمادگی جسمانی را انجام خواهند داد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 16,494,420
تعداد بازدید امروز : 5,824
تعداد بازدید دیروز : 18,725
آخرین به روزرسانی : 1397/07/27