امروز : دوشنبه 31 اردیبهشت 1397
   
  • مراسم اختتامیه دوره آموزش و بازآموزی روسای گروه وکارشناسان مشارکتهای اجتماعی

   غفرانی: سمن های البرز از فعالترین های مشارکتهای اجتماعی در سطح کشور هستند

   غفرانی: سمن های البرز از فعالترین های مشارکتهای اجتماعی در سطح کشور هستند

   مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز، سمن های البرز را از فعالترین های مشارکتهای اجتماعی در سطح کشور دانست.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز؛ امیر غفرانی مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز در مراسم اختتامیه دوره آموزش و بازآموزی روسای گروه وکارشناسان مشارکتهای اجتماعی اظهار کرد: ما هر چه در بضاعت و توان داشتیم برای هر چه بهتر برگزار شدن این دوره به کار بستیم و امیدواریم میزبان شایسته ای برای شما عزیزان بوده باشیم.
   وی افزود: بدون تردید برگزاری چنین دوره هایی یکی از الزامات مهم برای فعالان در عرصه های اجتماعی است و می تواند کارایی، دانش و توانمندی کارشناسان را بالاتر ببرد.
   غفرانی با بیان این که "سمن های البرز از فعالترین های مشارکتهای اجتماعی در سطح کشور هستند" گفت: زمانی که من وارد البرز شدم این استان دارای 122 سمن بود که هم اکنون این تعداد به 144 سمن افزایش یافته و 5 سمن دیگر نیز در شرف تاسیس قرار دارند.
   وی ادامه داد: سمن های البرز نقش موثر و قابل توجهی در برنامه های حوزه جوانان دارشته و مورد توجه قرار گرفته اند تا جایی که برای نمونه یکی از سازمانهای مردم نهاد ما جمعیتی بالغ بر 10 هزار عضو دارد.
   مدیرکل ورزش و جوانان البرز حوزه فعالیتی سمن ها در البرز را بسیار وسیع ارزیابی کرد و گفت: نمایندگان سازمانهای مردم نهاد جوانان البرز همواره به عنوان اعضای ثابت در جلسات ستاد ساماندهی امور جوانان استان شرکت کرده و نظر و دیدگاه خود را در خصوص موضعات مختلف بیان می کنند.
   وی خاطرنشان کرد: معاون فرهنگی و امور جوانان البرز برای 4 سال پیاپی رتبه برتر کشور را کسب کرده که بخش قابل توجهی از این مهم نشان دهنده ظرفیت بالای سازمانهای مردم نهاد استان است.
   غفرانی با اشاره به افتتاح خانه جوان در البرز اضافه کرد: اداره کل ورزش و جوانان استان البرز تاکنون 20 درصد مازاد بر اعتبارات اختصاص داده شده توسط وزارتخانه به حوزه جوانان کمک داشته که این نیز مسئله ی مهم و قابل توجه دیگری در این باره است.
   وی عنوان کرد: معاونت جوانان اداره کل ورزش و جوانان البرز از بهترین نیروها و کارشناسان اداره و استان بهره می برد که توانسته اند با تلاش و دقت نظر این موفقیت ها را کسب نمایند.
   مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز در پایان تصریح کرد: بزودی در منطقه کلاک کرج اقدامات اولیه برای احداث خانه جوانان استان البرز با شرایطی به مراتب گسترده و مناسب تر انجام خواهد گرفت.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 12,731,061
تعداد بازدید امروز : 22,010
تعداد بازدید دیروز : 25,433
آخرین به روزرسانی : 1397/02/31