امروز : دوشنبه 31 اردیبهشت 1397
   
  • مراسم اختتامیه دوره آموزش و بازآموزی روسای گروه و کارشناسان مشارکتهای اجتماعی

   حجتی: جامعه ی ما نیازمند پرورش شهروندانی مسئول و مشارکت جو است

   حجتی: جامعه ی ما نیازمند پرورش شهروندانی مسئول و مشارکت جو است

   مدیرکل مشارکتهای اجتماعی وزارت ورزش و جوانان بر لزوم پرورش شهروندان مسئول و مشارکت جو به عنوان یکی از نیازهای مهم جامعه تاکید کرد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز؛ مهندس حجتی مدیرکل مشارکتهای اجتماعی وزارت ورزش و جوانان در مراسم اختتامیه دوره آموزش و بازآموزی روسای گروه و کارشناسان مشارکتهای اجتماعی در البرز گفت: متاسفانه علیرغم همه ی کارهای انجام گرفته، جامعه ی ما با آنچه که در آموزه های دینی و فرهنگ ما نسبت به مشارکتهای اجتماعی به آن پرداخته شده فاصله ی زیادی دارد.
   وی به لزوم پر رنگ تر شدن نقش مردم و سمن ها در امورات مختلف کشور اشاره کرد و افزود: در کشور ما دولت 70 درصد امور را در دست گرفته و جامعه 30 درصد را، در حالی که باید دولت کوچک تر شده و جامعه بزرگ و قوی تر شود.
   حجتی ادامه داد: دولت می بایست نقش سیاستگزاری، تامین کننده امنیت، ترویج عدالت اجتماعی و پشتیبان را بر عهده گرفته و مابقی کارها و امور را به دست جامعه بسپارد تا با مشارکت اجتماعی مردم مشکلات به شرایط ایده ال توسعه در همه ی زمینه ها برسیم.
   وی با بیان این که " جامعه ی ما نیازمند پرورش شهروندانی مسئول و مشارکت جو است " عنوان کرد: اگر همه ی مردم نسبت به آینده ی کشور و جامعه احساس مسئولیت کرده و دغدغه داشته باشند بدون تردید بسیاری از مشکلات به خودی خود حل و فصل می شود.
   مدیرکل مشارکتهای اجتماعی وزارت ورزش و جوانان خاطرنشان کرد: مشارکت نهادمند اجتماعی یعنی مشارکت سازمان یافته، منظم و مداوم و این مسئله ی مهمی است که می بایست یاد بگیریم و انجام دهیم.
   وی اضافه کرد: باید تمامی جامعه به این درک برسند که در توسعه، رشد و آبادانی کشور سهیم هستند، اما به دلیل ضعف در مهارتهای اجتماعی به این مهم بی توجهی شده است.
   حجتی تصریح کرد: از شما می خواهم که خود را مربیانی بدانید که در آینده به بسیاری از افراد کمک کرده و انسانهای زیادی را در مسیر درست مشارکتهای اجتماعی قرار خواهید داد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 12,731,099
تعداد بازدید امروز : 22,048
تعداد بازدید دیروز : 25,433
آخرین به روزرسانی : 1397/02/31