امروز : دوشنبه 31 اردیبهشت 1397
   
  • تشکیل جلسه ستاد اوقات فراغت استان البرز

   تشکیل جلسه ستاد اوقات فراغت استان البرز

   جلسه ستاد اوقات فراغت استان البرز با حضور نمایندگان دستگاههای مختلف تشکیل و مصوبات آن اعلام شد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز؛ این جلسه با حضور غفرانی مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز، شمیرانی معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل و نمایندگان استانداری البرز، سازمان برنامه وبودجه، آموزش وپرورش و صدا و سیما در دفتر مدیرکل ورزش و جوانان برگزار شد.
   در این جلسه (ستاد اوقات فراغت) که با دستور استاندار تشکیل گردید، اعضای حاضر به بیان نقطه نظرات و دیدگاه های خود پرداخته و مواردی را نیز بشرح ذیل به تصویب رساندند:
   - تمامی فعالیت ها و برنامه های اوقات فراغت در کلیه نقاط استان که توسط دستگاه های دولتی و نهادها ارائه می گردد، برای خانواده معظم شهداء وایثارگران بالای ٢٥ درصد، ایتام، افراد زیر پوشش بهزیستی و کمیته امداد رایگان در نظر گرفته شود.
   - دستگاه های دولتی موظف شدند روزانه حداقل یک سانس از اماکن ورزشی تفریحی خود را که به بخش خصوصی واگذار می گردد درشرایط ضمن عقد قرارداد به صورت رایگان در اختیار جوانان مناطق آسیب پذیر و محروم قرار دهند. (دستگاه ها من بعد در واگذاری های اجاره ای ملزم به اجراء شدند)
   - دستگاه ها موظف گردیدند فعالیت های فراغتی، برنامه ها، مراکز تحت پوشش و دارای مجوز، رشته ها، آدرس، نوع و سطح خدمات را از طریق سایت دستگاه مربوطه اطلاع رسانی نمایند.
   - صدا وسیما باهمکاری دستگاه های اجرایی نسبت به برگزاری نمایشگاه تلویزیونی اوقات فراغت هر دستگاه اقدام نمایند.
   - سازمان برنامه و بودجه استان اختصاص ردیف خاص حمایت از فعالیت های فراغتی را بررسی و نسبت به تامین بودجه استانی اوقات فراغت اقدام نماید.
   شایان ذکر است، در این جلسه کمیته ارزیابی فعالیت های فراغتی استان البرز با مصوبه ستاد اوقات فراغت تشکیل گردید.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 12,731,079
تعداد بازدید امروز : 22,028
تعداد بازدید دیروز : 25,433
آخرین به روزرسانی : 1397/02/31