امروز : چهارشنبه 01 خرداد 1398
   
  • به همت مرکز مطالعات و پژوهش‌های راهبردی

   نشست علمی- تخصصی «تدوین منشور ملی ورزش ایران» برگزار خواهد شد

   نشست علمی- تخصصی «تدوین منشور ملی ورزش ایران» برگزار خواهد شد

   نشست علمی- تخصصی «تدوین منشور ملی ورزش ایران» صبح روز سه‌شنبه مورخ 27 تیرماه سال جاری از ساعت 10 الی 12 در محل ساختمان شماره یک وزارت ورزش و جوانان برگزار می شود.


   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان مرکز مطالعات و پژوهش‌های راهبردی نشست علمی- تخصصی « منشور ملی ورزش ایران» را برگزار می کند.
   بر همین اساس این مرکز با توجه به ضرورت، نسبت به اجرای طرح پژوهشی نیاز محور با عنوان « منشور ملی ورزش ایران» اقدام نمود، تا با تدوین و معرفی منشوری کامل و جامع، زمینه‌ای برای سمت و سو دادن به برنامه‌ریزی‌های دانش محور ورزش کشور، در سطوح مختلف را فراهم نماید.
   در توضیح مرکز مطالعات و پژوهش های راهبردی از منشور ملی ورزش آمده:"بیانیه ای برای مواضع ارزشی، فرهنگی، سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و سلامتی ورزش". بیانیه‌ای که جنس آن مظهر وفاق ارزش شناسان، نهادهای عالیه‌ی سیاست‌گذاری، ارگان‌های اجرایی و ارگان‌های فرهنگی حساس کشور بوده و منجر به یکپارچه‌سازی دیدگاه‌ها و مواضع این جمع گسترده در قالب منشور ملی ورزش خواهد گردید. با تدوین این منشور می توان به تعیین رویکردی واحد در تمامی راهبردها و استراتژی‌های ارگان‌های ورزشی در یک راستا دست یافت.
   نشست ارائه «منشور ملی ورزش ایران» صبح روز سه‌شنبه مورخ 27 تیرماه سال جاری از ساعت 10 الی 12 با حضور مدیران کل ستادی رؤسای فدراسیون‌های ورزشی و با دعوت از معاونان وزارت ورزش و جوانان در محل ساختمان شماره یک وزارت ورزش و جوانان برگزار می شود.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 21,314,615
تعداد بازدید امروز : 6,716
تعداد بازدید دیروز : 21,887
آخرین به روزرسانی : 1398/03/01