امروز : یکشنبه 06 خرداد 1397
   
  • دبیر کمیسون اقتصادی مجلس :

   عملکرد وزیر ورزش را مثبت ارزیابی می کنم

   عملکرد وزیر ورزش را مثبت ارزیابی می کنم

   سید حسن شاهرودی : من عملکرد وزیر ورزش را مثبت ارزیابی می کنم و از حضور او در دولت آینده نیز حمایت می کنم.

   سیدحسن حسینی شاهرودی، عضو فراکسیون ورزش و نماینده مردم شاهرود در مجلس شورای اسلامی، پیرامون صعود تیم ملی فوتبال به جام جهانی گفت: تیم ملی عملکرد بسیار درخشانی داشت،ما در 8 بازی بدون گل خورده 20 امتیاز کسب کردیم و در فاصله 2 بازی مانده به پایان مسابقات، صعودمان را قطعی کردیم. با همین برنامه‌ریزی، با تدابیر کادر و حمایت وزارت ورزش و جوانان می‌توانیم در جام جهانی هم موفق ظاهر شویم اما باید ببینیم در این مسابقات چه قرعه‌ای به ما می‌خورد. البته حمایت های وزارت ورزش و جوانان هم در این موفقیت نقش داشت و من امیدوارم روند آماده سازی تیم ملی فوتبال به همین شکل ادامه داشته باشد و همه از برنامه های کی روش برای درخشش در روسیه حمایت کنند.

   عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی در ادامه درباره عملکرد دولت یازدهم در ورزش گفت : به طور کلی دولت یازدهم عملکرد مناسبی در ورزش داشت. ما همه می دانیم موفقیت ها در ورزش قهرمانی در حالی رخ داد که کشور به لحاظ اقتصادی دچار تنگنا بود بویژه از زمانی که آقای سلطانی فر به عنوان وزیر ورزش و جوانان منصوب شدند شرایط در ورزش بسیار بهتر شده و من عملکرد وزیر ورزش و جوانان را مثبت ارزیابی و از حضور او در دولت آینده نیز حمایت می کنم.

   نماینده مردم شاهرود در مجلس شورای اسلامی در ادامه عنوان کرد: ما در ورزش هایی مانند کشتی، وزنه برداری و ورشته های رزمی که برند هستیم باید روند صعودی خود را حفظ کنیم و البته باید بیشتر روی ورزش همگانی که رابطه مستقیمی با سلامتی جامعه دارد کار کنیم. به عنوان مثال پروژه های عمرانی باید با اولویت تکمیل شوند. البته این در کنار حمایت از ورزش های پر طرفدار تیمی مانند فوتبال و والیبال است.

کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 12,849,783
تعداد بازدید امروز : 1,828
تعداد بازدید دیروز : 21,749
آخرین به روزرسانی : 1397/03/06