امروز : یکشنبه 31 تیر 1397
   
  • حضور روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان لرستان

   نشست تخصصی مدیران روابط عمومی دستگاههای اجرایی استان با استاندار

   نشست تخصصی مدیران روابط عمومی دستگاههای اجرایی استان با استاندار

   استاندار لرستان در گردهمایی مدیران روابط عمومی دستگاه های استان گفت: اطلاع رسانی دقیق بهترین ابزار برای جلب اعتماد سرمایه گذاران است.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان لرستان، این گردهمایی روز دوشنبه 26 تیرماه در سالن جلسات استانداری برگزارشد.
   استاندار در گردهمایی مدیران روابط عمومی دستگاههای اجرایی استان گفت: نظام اطلاع رسانی و روابط عمومی ها بهترین ابزار برای جلب اعتماد سرمایه گذاران هستند.
   هوشنگ بازوند گفت: هیچ کدام از ما حق نداریم اگر مطالبات شخصیمان ولو به اندازه جابجایی یک مدیر فراهم نشد، تمام دستاوردها را زیر سوال ببریم.
   استاندار در جمع مدیران روابط عمومی دستگاههای اجرایی افزود: سیاه نمایی مطلق با خبرهای منفی ناامیدی مردم را به دنبال دارد و این با منویات دین و تاکیدات رهبر معظم انقلاب همخوانی ندارد.
   بازوند گفت: تاریخ در مورد همه کسانی که در شرایط فعلی در تقویت فرهنگ کار تلاش می کنند قضاوت خواهد کرد واز آنان به نیکی یاد خواهد شد و شما مدیران روابط عمومی دستگاههای اجرایی این فرصت را در اختیار دارید، از آن استفاده کنید.
   مسعود بهرام نژاد مدیر کل دفتر استاندار و روابط عمومی استانداری نیز در نشست مدیران روابط عمومی استان با همکاری مراجع ذیربط ؛ تعامل روابط عمومی ها و رسانه ها مورد مطالعه و بازنگری جدی قرار می گیرد. و لزوم ورود بموقع مدیران کل دستگاهها و نظام روابط عمومی ادارات به پاسخگویی و اقناع افکار عمومی از موارد مهم دیگری است که باید مورد توجه قرار گیرد.
   درادامه، نشست با تشریح برنامه های هفته ی نماز جمعه توسط حجت الاسلام و المسلمین دانشی مسئول نمایندگی شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان ادامه یافت.
   مسئول نمایندگی شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان ضمن تشکر از اداره کل ورزش و جوانان لرستان گفت: دستگاه ورزش در اجرای برنامه های فرهنگی استان، همکاری و تعامل خوبی دارد و امید است این تعامل در 5مرداد سالروز نماز جمعه ادامه یابد.
   لازم به ذکر است زینب فیضی کارشناس مسئول روابط عمومی اداره کل نیز در این نشست تخصصی به بیان برخی مشکلات این حوزه با رسانه ها و نشریات پرداخت و گفت: انتظار می رود نشریات و رسانه هایی که رسالت خود را به مصداق واقعی با دستگاه ها انجام میدهند ، شناسایی و ساماندهی شوند.
   وی برگزاری نشست های هم اندیشی با رسانه ها را یکی از مهمترین رسالات مدیران روابط عمومی ها دانست و گفت: برنامه ریزی برای برگزاری این گونه نشست ها در راستای تعامل با رسانه ها و انعکاس هرچه بهتر دستگاه ها لازم است به صورت فصلی انجام شود.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 14,316,127
تعداد بازدید امروز : 61
تعداد بازدید دیروز : 27,334
آخرین به روزرسانی : 1397/04/30