امروز : یکشنبه 31 تیر 1397
   
  • نشست صمیمی دارنده مدال برنز مسابقات جودو آسیا با مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی

   نشست صمیمی دارنده مدال برنز مسابقات جودو آسیا با مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی

   جودوکار مشهدی دارنده مدال برنز مسابقات قهرمانی آسیا کشور قرقیزستان به همراه جودوکاران خراسانی اعزامی به این رقابت ها با مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی طی نشستی صمیمانه دیدار و گفتگو کردند.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان به نقل از پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی،ملی پوشان نوجوان خراسان رضوی در اولین تجربه آسیایی خود در رقابت های جودو قرقیزستان عملکرد قابل قبولی را به نمایش گذاشتند و پس از بازگشت از این رقابت ها با مدیر کل ورزش و جوانان استان دیدار و گفتگو کردند.
   کوروش صبوریان مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی در این دیدار ضمن تبریک کسب مدال برنز رقابت های آسیایی توسط جودوکار نوجوان استان اظهار کرد: وجود مربیان با تجربه و فنی ، نقش تاثیر گذاری در موفقیت این جوانان داشته است .
   وی با بیان اینکه جودو رشته اول استان از حیث قهرمانی ومدال آوری است، افزود: هیأت جودو باید در راستای تداوم این افتخارات برای آینده این قهرمانان برنامه ریزی کند.
   ولی پور معاون توسعه امور ورزش خراسان رضوی در این نشست صمیمانه اظهار کرد: کسب مقام آسیایی توسط علی یوسفی در جودو اتفاقی نبود و طی برنامه ریزی چند ساله این اتفاق ارزشمند صورت گرفت.
   گفتنی است علی یوسفی قره چماق جودوکار ارزنده مشهد در پیکارهای قهرمانی نوجوانان و جوانان آسیا کشور قرقیزستان موفق به کسب مدال ارزشمند برنز شده بود.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 14,316,205
تعداد بازدید امروز : 139
تعداد بازدید دیروز : 27,334
آخرین به روزرسانی : 1397/04/30