امروز : یکشنبه 31 تیر 1397
   
  • برگزاری جشن گلریزان کمک به زندانیان جرائم غیر عمد در زاهدان

   برگزاری جشن گلریزان کمک به زندانیان جرائم غیر عمد در زاهدان

   بمناسبت هفته فرهنگ پهلوانی و ورزش های زورخانه ای با حضور مسؤولان، جشن گلریزان کمک به زندانیان جرائم غیرعمد در زورخانه حضرت ابوالفضل (ع) زاهدان برگزار شد.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی ورزش و جوانان استان سیستان و بلوچستان،بمناسبت هفته فرهنگ پهلوانی و ورزش های زورخانه ای ( 24 تیر) جشن گلریزان کمک به زندانیان جرائم غیرعمد در زورخانه حضرت ابوالفضل زاهدان با حضورآیت‌الله عباسعلی سلیمانی نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان، حجت‌الاسلام ابراهیم حمیدی رئیس‌کل دادگستری سیستان و بلوچستان ،حسین ثوری مدیرکل ومعاونین اداره کل ورزش و جوانان و جمعی از مسؤولان استانی و شهرستان برگزار گردید.
   نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زاهدان در جشن گلریزان آزادی زندانیان جرائم غیرعمد که در زورخانه حضرت ابوالفضل(ع) زاهدان برگزار شد گفت: اولین بار است که در وادی ورزش با رویکرد پهلوانی جشن گلریزان برای آزادی زندانیان انجام می شود و می تواند سبب فرهنگ سازی شود.
   آیت ا... «عباسعلی سلیمانی» افزود: میزان جمع آوری کمک در این مراسم مهم نیست، مهم این است که افرادی از جامعه ورزش با همت و اندیشه خود به دیگران کمک می کنند و به فکر آزادی زندانیان هستند که این اندیشه از رشد و تعالی بالای افراد نشأت گرفته است.
   رئیس کل دادگستری استان نیز در این مراسم گفت: از سال 90 تا پایان 95 بیش از 637 نفر از زندانیان جرائم غیرعمد با برگزاری محافل و مجالسی نظیر جشن های گلریزان آزاد شدند و 75 نفر چشم انتظار آزادی هستند که امید است با جشن های گلریزانی که در ماه رمضان برگزار شد تعدادی از آن ها آزاد شوند.
   حجت الاسلام «ابراهیم حمیدی» افزود: جشن های گلریزان زمینه جمع آوری کمک های خیران را فراهم می کند.
   ستاد دیه یک ستاد مردمی است که با هدفی مقدس به هم نوع و افرادی که ناخواسته گرفتار زندان شده اند کمک می کند.
   این ستاد یک تشکل مردمی است که فقط از ناحیه دولت و قوه قضاییه مدیریت ستادی می شود و با کمک های مقام معظم رهبری و دولت در طول سال و خیران در عرصه های مختلف موجب آزادی زندانیان جرائم غیرعمد می شود.
   شایان ذکر است خیران و ورزشکاران زاهدانی 38 میلیون تومان برای آزادی به زندانیان جرائم غیرعمد در این جشن متعهد شدند.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 14,316,125
تعداد بازدید امروز : 59
تعداد بازدید دیروز : 27,334
آخرین به روزرسانی : 1397/04/30