امروز : یکشنبه 31 تیر 1397
   
  • در نشست تخصصی مسئولان بانوان منطقه ای به میزبانی تهران

   گل محمدی: ورزش می تواند تمرینی برای مطالبات اجتماعی بانوان باشد

   گل محمدی: ورزش می تواند تمرینی برای مطالبات اجتماعی بانوان باشد

   در نشست منطقه ای مسئولان بانوان استان های تهران، البرز، قزوین، سمنان، قم و مازندران بر اجرای برنامه های باشکوه دهه کرامت و توسعه فعالیت های منطقه ای تاکید شد.

   مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران در این نشست با اشاره به اهمیت ورزش برای بانوان گفت: ورزش می تواند تمرینی برای مطالبات اجتماعی بانوانی باشند که نیمی از جمعیت جامعه اسلامی ما هستند و امروز برای آن اهمیت خاص و ویژه ای قائل هستیم.
   گل محمدی درک صحیح از موقعیت بانوان را برای برنامه ریزی مسئولان ضروری دانست و افزود: سلامت اجتماعی می تو اند در سایه مشارکت بیشتر بانوان در فعالیت هایی همچون ورزش و جوانان محقق شود که برای آن باید با اجرای سیاست های صحیح و اهتمام جدی، قدم های موثری برداشته شود.
   در این نشست که به میزبانی اداره کل ورزش و جوانان استان تهران برگزار شد، سلیمی معاون ورزش بانوان اداره کل ضمن تشکر از حضور مسئولان منطقه ای، گفت: خوشبختانه تلاش های خوبی برای احیای ورزش تهران طی چند سال گذشته صورت گرفته که با مدیریت فعلی ورزش تهران می توان به توسعه فعالیت های بانوان امیدوار بود.
   وی از برنامه ریزی برای توسعه فعالیت های منطقه ای خبر داد و افزود: این جلسه می تواند موجب مشارکت استان های منطقه ای شود تا در جهت برنامه های ورزش و جوانان بانوان به ویژه طرح سلامت بانوان ورزشکار و شاغل در منطقه بتوانیم اقدام جدیدی را به انجام برسانیم.
   این جلسه با حضور ملاجعفری معاون توسعه امور ورزش، قره گزلو نماینده معاونت ورزش بانوان وزارت، نظر مدیر روابط عمومی و ترحمی کارشناس حوزه ورزش برگزار شد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 14,316,150
تعداد بازدید امروز : 84
تعداد بازدید دیروز : 27,334
آخرین به روزرسانی : 1397/04/30