امروز : پنجشنبه 28 تیر 1397
   
  • طبق اعلام رییس مرکز علمی کاربردی فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای

   ​مجوز برگزاری دوره کارشناسی مدیریت اماکن ورزشی و تغذیه ورزشی دریافت شد

   ​مجوز برگزاری دوره کارشناسی مدیریت اماکن ورزشی و تغذیه ورزشی دریافت شد

   (رییس مرکز علمی کاربردی فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای از دریافت مجوز برگزاری دوره کارشناسی مدیریت اماکن ورزشی و تغذیه ورزشی در ترم آینده این مرکز خبر داد.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان به نقل از روابط عمومی فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای، دکتر شیری در این باره اظهار داشت: ارتقاء منابع انسانی به عنوان مهمترین سرمایه های یک سازمان از جمله فدراسیون های ورزشی، از اولویت بالایی برخوردار است و آموزش و تحصیلات از مهمترین روش های ارتقاء منابع انسانی است.
   رییس مرکزی علمی کاربردی پهلوانی و زورخانه ای در ادامه افزود: بر همین اساس بر آن شدیم تا با دریافت مجوز برگزاری دوره کارشناسی مدیریت اماکن ورزشی و تغذیه ورزشی در ترم آینده این مرکز قدم های موثری را در تربیت نیروی انسانی موثر و کارآمد در ورزش را برداریم.
   شیری با اشاره به اینکه بر اساس مقررات دانشگاه جامع علمی کاربردی داوطلبین دارای مدرک دیپلم متوسطه بدون کنکور می توانند در این مرکز برای دوره های کاردانی و کارشناسی ثبت نام به عمل آورند گفت: در این مرکز دوره های آموزشی کارشناسی ناپیوسته تغذیه ورزشی، کارشناسی ناپیوسته مدیریت اماکن ورزشی، کاردانی تربیت بدنی - مربیگری ورزش پهلوانی و زورخانه ای، کاردانی تربیت بدنی - مربیگری آمادگی جسمانی و کاردانی تربیت بدنی مربیگری پایه کشتی برگزار می شود.
   بیژن شیری مهلت ثبت نام برای تحصیل در رشته های فوق را اواخر مردادماه جاری اعلام کرد و گفت: داوطلبین با مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی (WWW.Sanjesh.org) در این دوره ها شرکت و بعد از اتمام دوره مدرک کاردانی و کارشناسی دریافت می نمایند.
   رییس مرکز علمی کاربردی پهلوانی و زورخانه ای در پایان ضمن دعوت از کارکنان، ورزشکاران، مربیان و داوران فدراسیون های ورزشی جهت ثبت نام در این دوره ها شماره تماس 02166739304 را جهت کسب اطلاعات بیشتر در این باره اعلام نمود.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 14,249,212
تعداد بازدید امروز : 13,516
تعداد بازدید دیروز : 35,190
آخرین به روزرسانی : 1397/04/28