امروز : چهارشنبه 22 آذر 1396
   
  • با حضور محمدرضا داورزنی

   مجمع عمومی فدراسیون کبدی چهارشنبه برگزار می شود

   مجمع عمومی فدراسیون کبدی چهارشنبه برگزار می شود

   مجمع عمومی سالیانه فدراسیون کبدی روز چهارشنبه ۲۸ تیر ماه با حضور دکتر داورزنی معاون وزیر ورزش و جوانان در آکادمی ملی المپیک برگزار می شود.


   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان از روابط عمومی فدراسیون کبدی، مجمع عمومی سالیانه فدراسیون کبدی به منظور بررسی عملکرد سال ۹۵ و همچنین تصویب تقویم ورزشی و آئین نامه های فدراسیون در سال ۹۶ روز چهارشنبه ۲۸ تیر ماه در آکادمی ملی المپیک برگزار می شود.
   مجمع عمومی دارای دو بخش زمانی است. بخش اول که از ساعت ۹ صبح آغاز خواهد شد سمینار تخصصی کبدی است که با شرکت روسای هیات های استانی سراسر کشور برگزار می شود. بخش دوم مجمع عمومی که از ساعت ۱۴ با حضور داورزنی معاون وزیر ورزش و جوانان آغاز می شود.
   داورزنی معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت وزارت ورزش و جوانان به عنوان رئیس مجمع عمومی فدراسیون در جمع روسای هیات های کبدی استان های سراسر کشور حضور پیدا خواهد کرد تا ضمن بررسی عملکرد فدراسیون در سال گذشته، تقویم، برنامه های آماده سازی تیم های ملی کبدی آقایان و بانوان اعزامی به بازی های آسیایی جاکارتا اندونزی، آئین نامه های فدراسیون را به اتفاق اعضای حاضر در مجمع پس از تائید نهایی به تصویب برسانند.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 9,430,406
تعداد بازدید امروز : 22,238
تعداد بازدید دیروز : 28,949
آخرین به روزرسانی : 1396/09/22