امروز : یکشنبه 31 تیر 1397
   
  • در سنندج برگزار می شود

   پنجمین گردهمایی مسئولان جوانان سراسرکشور

   پنجمین گردهمایی مسئولان جوانان سراسرکشور

   مدیرکل دفتر هماهنگی و ساماندهی امور جوانان: پنجمین گردهمایی معاونین جوانان به منظور تبادل نظر و بررسی برنامه های سال ٩٦ تبیین اجرای برنامه ها در سال اول برنامه ششم توسعه و جمع بندی گزارش عملکرد حوزه جوانان استان ها در دولت یازدهم مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، در این گردهمایی دو روزه هر یک از واحدهای تخصصی ذیل معاونت ساماندهی امور جوانان در پنل تخصصی خود گزارش مصوبات چهارمین گردهمایی در استان فارس و سپس برنامه ها و سیاست های مربوط به سال ۹۶ را مورد بحث و بررسی قرار خواهند داد . همچنین ارزیابی صورت گرفته از عملکرد استانها در سال ۹۵ و شاخص های ارزیابی سال ۹۶ بر مبنای برنامه ششم توسعه از دیگر مباحثی است که در پنلهای تخصصی مورد بحث قرار خواهند گرفت.
   سید جواد رضوی با اشاره به اینکه این نشست آخرین گردهمایی مسئولان جوانان در دولت یازدهم می باشد افزود: تبادل تجربیات بین استان های کشور در قالب نشست های منطقه ای در حاشیه گردهمایی نیز برگزار خواهد شد و استان ها در مناطق ۵ گانه تجربیات و مسایل و مشکلاتشان را دسته بندی و در برنامه اختتامیه ارایه خواهند نمود.
   وی در ادامه تصریح کرد: این گردهمایی بر اساس دیدگاه و رویکرد دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان در جهت تقویت انسجام ملی و توجه به مناطق کمتر برخوردار و تاکید محمدرضا رستمی معاون ساماندهی امور جوانان بر رعایت موارد فوق در استان کردستان شهرسنتدج برگزار شده است و استفاده از ظرفیت سمن های جوانان در امور اجرایی چنین برنامه هایی نیز در استان کردستان کاملا مشهود است.
   لازم به ذکر است ابتدای هفته جناب اقای دکتر سلطانی فر وزیر محترم ورزش و جوانان در بازدیدی که از استان کردستان داشتند با سمن های جوانان استان نیز دیدار و گفتگو داشتند.
   این گردهمایی دو روزه با حضور جناب آقای رستمی معاون محترم وزیر در ساماندهی امور جوانان و استاندار محترم کردستان و مدیران کل ستادی حوزه معاونت ساماندهی امور حوانان وزارت ورزش و جوانان عصر چهارشنبه به کار خود پایان خواهد داد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 14,337,442
تعداد بازدید امروز : 21,376
تعداد بازدید دیروز : 27,334
آخرین به روزرسانی : 1397/04/31