امروز : یکشنبه 31 تیر 1397
   
  • در نشست با تیم ارزیابی جایزه دولت الکترونیک

   آقازاده: ساختار IT وزارت ورزش و جوانان در یک سال گذشته کاملا متحول شده است

   آقازاده: ساختار IT وزارت ورزش و جوانان در یک سال گذشته کاملا متحول شده است

   پیرو دستورالعمل جایزه دولت الکترونیک تیم 5 نفره ارزیاب سازمان اداری استخدامی با حضور در وزارت ورزش و جوانان صبح امروز با سرپرست توسعه منابع و پشتیباانی این وزارتخانه نشستی مشترک برگزار کردند.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان سیدعلی آقازاده در نشست مشترک با تیم ارزیابی جایزه دولت الکترونیک از سازمان اداری استخدامی، وزارت ورزش و جوانان را یک سازمان جوان و در حال توسعه دانست و گفت: ساختار IT وزارت ورزش و جوانان در یک سال گذشته کاملا متحول شده است و این نیاز مدت ها بود که حس می شد.
   سرپرست توسعه منابع و پشتیبانی وزارت ورزش و جوانان دیدگاه مدیریت عالی این وزارتخانه در برنامه ریزی زیرساخت های مورد نظر در توسعه IT را بسیار مثبت دانست و گفت: در هماهنگی بین ستاد و صف شاهد تحولات بسیار خوبی در وزارت ورزش و جوانان هستیم و تا پایان سال قطعا به عملکرد بهتری خواهیم رسید.
   آقازاده افزود: انتظار داریم در چنین نشست هایی نقاط ضعف و قوت ما را بگویید تا در کارگروه های مربوطه مطرح و اصلاح شود و بتوانیم با ارتقای سطح توانمندی های خود در ساختار جدید بهره وری صحیحی از نیروهای خود داشته باشیم.
   در این جلسه همچنین حجت الله دارابی رییس مرکز فناوری اطلاعات وزارت ورزش و جوانان با اشاره به رویکرد برد-برد در تعاملات بین دستگاهی و طراحی ساز و کار مناسب برای ارتباط با سایر دستگاه ها را از برنامه های اصلی وزارت ورزش و جوانان دانست.
   تعهد به ایجاد خدمات برخط، تعهد به توسعه همکاری های ملی و بین المللی و ارتقای سطح توانمندی ذینفعان این خدمات، دیگر مواردی بود که در این جلسه مطرح شد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 14,341,287
تعداد بازدید امروز : 25,221
تعداد بازدید دیروز : 27,334
آخرین به روزرسانی : 1397/04/31