امروز : پنجشنبه 02 خرداد 1398
   
  • مدیرکل ورزش و جوانان همدان :اقدامات اساسی برای احداث سالن چنار سفلا صورت گیرد

   مدیرکل ورزش و جوانان همدان :اقدامات اساسی برای احداث سالن چنار سفلا صورت گیرد

   مدیرکل ورزش و جوانان همدان خواستار اقدامات جدی برای احداث سالن چنار سفلا شد و افزود: روستای چنار سفلا با 4200 نفر یکی از پرجمعیت ترین روستاهای استان می باشد که باید برای تکمیل سالن این روستا اقدامات لازم صورت گیرد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان، رسول منعم با فرماندار شهرستان اسدآباد پیرامون مسائل و مشکلت ورزش این شهرستان و تکمیل پروژه ها دیدار و گفتگو کرد.

   در این نشست مدیرکل ورزش و جوانان برای رفع مشکل هیاتهای ورزشی و تامین اعتبار مورد نیاز برای تکمیل طرح های ورزشی نیمه کاره اسدآباد تاکید و افزود: قرار است به زودی اعتبارات لازم به ورزش استانها داده شود و در صورت محقق شدن این اعتبارات می توانیم به ورزش شهرستان ها و روستاها کمک کنیم.
   وی تصریح کرد: شهرستان اسدآباد دارای پتانسیل و استعداد های خوبی در ورزش است که برای موفقیت های خود نیازمند توجه بیشتر مسئولان شهرستان است .
   رسول منعم خواستار اقدامات جدی برای احداث سالن چنار سفلا شد و افزود: روستای چنار سفلا با 4200 نفر یکی از پرجمعیت ترین روستاهای استان می باشد که باید برای تکمیل سالن این روستا اقدامات لازم صورت گیرد.
   حسین افشاری افزود: تنها استخر شنای این شهر از سال 1372 با 58 درصد پیشرفت فیزیکی بعلت کمبود اعتبار راکد مانده است و برای تکمیل به 20 میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد.
   وی افزود: مجتمع ورزشی بانوان نیز در سالهای گذشته بدون راه اندازی سیستم تاسیات افتتاح شده و هم اکنون با مشکلاتی مواجه است که رفع آن نیاز به منابع مالی دارد.
   فرماندار اسدآباد با اشاره به احداث سالن ورزشی در روستای چنارسفلی گفت: این روستا با بیش از چهار هزار نفر جمعیت بزرگترین روستای استان همدان است و فرزندان این روستا برای تفریح و نشاط نیاز به ایجاد فضاهای ورزشی دارند.
   افشاری خاطرنشان کرد: اعتبار برآورد شده برای اجرای این طرح 2 میلیارد و 500 میلیون ریال است.
   فرماندار اسدآباد اظهار کرد: این شهرستان سرشار از استعداد و پتانسیل های کم نظیر ورزشی است و در رشته های کشتی، بسکتبال و ورزشهای رزمی قهرمان پرور است.
   افشاری با بیان اینکه اسدآباد شهری صنعتی نیست و به این دلیل حمایت از باشگاه های ورزشی کمرنگ است، یادآورشد: کار باشگاه داری به معنای حرفه ای در این منطقه انجام نمی شود و تنها از طریق دولت و اعتبارات دولتی حمایت و پشتیبانی می شوند.

کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 21,334,739
تعداد بازدید امروز : 2,020
تعداد بازدید دیروز : 24,820
آخرین به روزرسانی : 1398/03/02