امروز : چهارشنبه 21 آذر 1397
   
  • گزارش حضور تیم ارزیاب جایزه دولت الکترونیک در وزارت ورزش و جوانان

   گزارش حضور تیم ارزیاب جایزه دولت الکترونیک در وزارت ورزش و جوانان

   تیم ارزیاب جایزه دولت الکترونیک سازمان اداری استخدامی روز سه شنبه 10 مردادماه با حضور در ستاد، از نزدیک به بررسی اقدامات و مستندات دستگاه در حوزه دولت الکترونیک پرداخت.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، دستورالعمل جایزه دولت الکترونیک که با هدف رصد وضعیت فعلی دستگاه های اجرایی و سازمان های ذیربط در حوزه دولت الکترونیک برای اولین بار در سال جاری اجرا می شود، با رویکرد شناسایی ظرفیت و نقاط قابل بهبود دستگاه ها در این حوزه آغاز شده است. این نشست با حضور حجت الله دارابی رییس مرکز فاوا و معاونین وی آغاز، و نکاتی در خصوص اهداف دستورالعمل و شیوه اجرا آغاز شد. سپس عملیات اجرایی ارزیابی با تشکیل جلسه کارشناسی و با حضور معاون آمار و فناوری اطلاعات ادامه یافت. در ادامه هر یک از ارزیابان به بررسی معیارهای اختصاصی هر محور ارزیابی از طریق مصاحبه با اعضاء و مشاهده مستندات پرداختند و ارزیابان مربوطه ضمن گفت و گو با کارشناس امنیت شبکه از محل نگهداری تجهیزات و سرورها بازدید به عمل آوردند.
   سپس طبق برنامه زمانبندی ارزیابی، ساعت 12 تا 13 دیدار و گفت و گو با مدیران ارشد دستگاه با حضور سید علیآقازاده سرپرست معاونت توسعه منابع و پشتیبانی و تعدادی از مدیران کل ستادی انجام شد و در خصوص میزان وجود نگرش حمایتی و در نظر داشتن دولت الکترونیک در اهداف و چشم انداز سیاست دستگاه بررسی لازم به عمل آمد.
   ساعت 14جلسات ارزیابی مجددا با حضور در محل دفتر مرکز فاوا ادامه یافت و سایر محورهای ارزیابی شامل تعهد سازمانی، فناوری و مدیریت سیستم و داده با بررسی شواهد و گفتگو با عوامل انجام پذیرفت.
   در پایان، تیم ارزیاب در نشستی داخلی اقدام به جمع بندی و تهیه گزارش کرد. این تیم که با حضور یک نفر سرارزیاب و 4 نفر ارزیاب از ساعت 7 و نیم صبح کار خود را آغاز کرد، در ساعت 19 عصر به کار خود پایان داد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 17,701,648
تعداد بازدید امروز : 19,609
تعداد بازدید دیروز : 27,785
آخرین به روزرسانی : 1397/09/21