امروز : یکشنبه 05 فروردین 1397
   
  • حاجیلو: توجه به شهرستان ها، نوگرایی و سلامت کاری از شاخصه های دکتر سلطانی فر است

   حاجیلو: توجه به شهرستان ها، نوگرایی و سلامت کاری از شاخصه های دکتر سلطانی فر است

   کاپیتان اسبق تیم ملی فوتبال و استقلال معتقد است در چهار سال پیش رو دکتر سلطانی فر می تواند موفقیت های بهتری را برای ورزش کشورمان به ارمغان آورد.

   اصغر حاجیلو در گفت و گو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان با ابراز رضایت از معرفی دوباره دکتر سلطانی فر به عنوان وزیر پیشنهادی دکتر روحانی برای وزارت ورزش و جوانان اظهار داشت: شاخصه های زیادی باعث شد که با انتخاب رییس جمهور بار دیگر دکتر سلطانی فر را در قامت وزیر ورزش و جوانان ببینیم .
   کاپیتان اسبق تیم ملی فوتبال ایران ادامه داد: سلامت کاری دکتر سلطانی فر یکی از ویژگی های خوب شخصی و مدیریتی ایشان است .از طرفی به نسبت مدیران قبلی توجه بیشتری به شهرستان ها دارد و با سفرهای استانی و حضور در اماکن ورزشی مشکلات را از نزدیک مشاهده می کند که این مهم و سوق دادن امکانات به شهرستان ها بسیار مهم است.
   وی تصریح کرد: دکتر سلطانی فر خود را محدود به اتاق وزارت ورزش و جوانان نکرده و دغدغه استان ها و شهرستان ها را دارد و این مهم باعث می شود از استعدادها و پتانسیل ها ی مناطق مختلف حقی تضییع نشود و از طرفی به مشکلات آنها رسیدگی می شود.
   ملی پوش اسبق فوتبال ایران از دکتر سلطانی فر به عنوان مدیر نوگرا و نواندیش نام برد و اظهار داشت: وزیر ورزش و جوانان نشان داده که تفکرات بسیار خوبی درباره ورزش دارد و در برخی انتصاب ها نیز این واقعیت کاملا مشهود است چرا که برخی تغییرات در این وزارتخانه بیانگر دید تحول خواه دکتر سلطانی فر است.
   کاپیتان اسبق استقلال گفت: وزیر ورزش و جوانان خوشبختانه به فوتبال و همچنین باشگاه های پرطرفدار پرسپولیس و استقلال هم نگاه بسیار خوبی دارد البته باید پذیرفت که بسیاری از مشکلات برای این دو باشگاه به ارث رسیده اما در عین حال شرایط را برای این دو باشگاه با توجه به مدیریت دکتر سلطانی فر بهتر از قبل می دانم.
   اصغر حاجیلو در ادامه اهمیت ساخت اماکن ورزشی و احداث زمین های فوتبال در نقاط مختلف کشور را مورد توجه قرار داد و اظهار داشت: در همین ماه های اخیر اتفاقات خوبی در زمینه اتمام اماکن ورزشی نیمه کاره رخ داد اما انتظار این است که در دوره جدید همچنان به احداث و اتمام زمین های ورزشی به ویژه فوتبال در نقاط مختلف کشور اهتمام ویژه صورت بگیرد چرا که باعث رونق ورزش می شود و از همه مهمتر هر چه اماکن ورزشی زیادتر باشد قطعا از میزان آسیب های اجتماعی هم کمتر می شود.
   این پیشکسوت استقلال گفت: در بسیاری از کشور ها از جمله انگلستان در هر شهر با زمین های متعدد ورزشی روبرو می شویم که امکان ورزش را برای آحاد مختلف جامعه فراهم می کند.
   اصغر حاجیلو به ساماندهی پیشکسوتان ورزش کشور هم اشاره و تاکید کرد: امیدوارم اکنون که توجه به پیشکسوتان از سوی وزیر وجود دارد در زمینه ساماندهی آنها نیز شرایط خوبی به وجود آید تا بتوان از ظرفیت آنها نیز استفاده کرد.
   کاپیتان اسبق تیم ملی و استقلال در پایان با آرزوی موفقیت برای وزیر ورزش و جوانان گفت: به نظر می رسد که دکتر سلطانی فر با رای خوبی از سوی نمایندگان دوباره در این سمت قرار بگیرد و در دوره جدید اتفاقات بسیار خوبی را رقم بزند و موفقیت های بیشتری نصیب ورزش کشور شود.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 11,485,386
تعداد بازدید امروز : 4
تعداد بازدید دیروز : 15,951
آخرین به روزرسانی : 1397/01/04