امروز : دوشنبه 01 مرداد 1397
   
  • وزیر ورزش و جوانان:

   افزایش وام ازدواج جوانان جزو برنامه های من است

   افزایش وام ازدواج جوانان جزو برنامه های من است

   دکتر مسعود سلطانی فر وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان دولت دوازدهم گفت: در بخش جوانان افزایش وام ازدواج و خانه های جوان و همچنین گسترش مشارکت جوانان جزو برنامه های اصلی من خواهد بود.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان دکتر مسعود سلطانی فر در حاشیه جلسه امروز هیات دولت گفت: افزایش میزان پرداخت وام ازدواج از جمله برنامه‌های من برای جوانان در دولت دوازدهم است.

   وی با تاکید بر حل مشکلات جوانان ادامه داد: ایجاد همگرایی میان دستگاه‌ها برای حل مشکلات اشتغال،‌ ازدواج و تحصیل و پر کردن اوقات فراغت محور های اصلی برنامه های وزارت ورزش و جوانان در بخش جوانان است.

   وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان ادامه داد: گسترش سازمان های مردم نهاد جوانان در کشور از دیگر اولویت‌های من برای حوزه جوانان است. در این راستا در دولت یازدهم تعداد سمن های جوانان از 100 به 2 هزار رسید و برنامه ریزی‌هایی انجام داده‌ایم تا بتوانیم با افزایش تعداد این تشکل‌های مردم نهاد، زمینه را برای مشارکت گسترده جوانان فراهم کنیم.

   دکتر سلطانی فر گفت: گسترش خانه‌های جوان و افزایش پرداخت وام ازدواج به جوانان از جمله محورهایی است که در وزارت ورزش و جوانان دولت دوازدهم دنبال خواهم کرد.

   وزیر ورزش و جوانان در ادامه اظهار کرد: در سال 92 میزان وام ازدواج پرداختی به جوانان سقف 3 میلیون تومان بود و در مجموع 2 هزار و 900 میلیارد تومان تسهیلات ازدواج به جوانان پرداخت شده بود. اما در سال 95 سقف این پرداختی به 10 میلیون تومان افزایش یافت و در مجموع نیز 2 هزار و 800 میلیارد تومان وام ازدواج به جوانان داده شد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 14,365,502
تعداد بازدید امروز : 19,453
تعداد بازدید دیروز : 29,983
آخرین به روزرسانی : 1397/05/01