امروز : دوشنبه 07 خرداد 1397
   
  • حمایت نمایندگان فراکسیون تولید و اشتغال مجلس از برنامه های دکتر سلطانی فر

   حمایت نمایندگان فراکسیون تولید و اشتغال مجلس از برنامه های دکتر سلطانی فر

   نمایندگان فراکسیون تولید و اشتغال مجلس شورای اسلامی پس از دیدار با دکتر سلطانی فر حمایت خود را از برنامه ها و راهبردهای وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان دولت دوازدهم اعلام کردند.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان دکتر رضا انصاری نماینده مردم داراب در این خصوص گفت: دکتر سلطانی فر همواره دارای رویکرد اعتماد و استفاده از جوانان بوده و در همین مدت کوتاه نیز تحرک خوبی در سازمان های مردم نهاد و حوزه جوانان به وجود آورده است.

   قوامی نماینده مردم اسفراین اظهار داشت: مجلس دهم مثل گذشته با قوت ،قدرت و اعتماد به دلیل توانمندی های آقای سلطانی فر به او رای اعتماد خواهد داد.

   دکتر رضایی نماینده مردم جهرم نیز گفت: رسیدگی سلطانی فر در همین مدت کوتاه به ورزش در مناطق محروم و روستایی قابل تقدیر است.

   وی ادامه داد: رویکرد ایشان در جهت حل مشکلات ساختاری در وزارت ورزش و جوانان قابل توجه است.

   همچنین دکتر امینی نماینده سراوان و رییس مجمع نمایندگان استان سیستان و بلوچستان اظهار داشت: رسیدگی سلطانی فر به ورزش مناطق محروم و دور افتاده و تکمیل پروژه های نیمه کاره قابل توجه و تقدیر است.

   فرشادان نماینده مردم سنندج نیز گفت:
   سلطانی فر در هشت ماه حضورش در وزارت ورزش و جوانان در سطح کلان عملکرد مناسبی داشته است و ضمن آرامش، تحرک خوبی در ورزش به وجود آمده است.

   همچنین رحیمی نماینده اهل سنت تربت جام و تایباد اظهار داشت: آقای سلطانی فر با انتخاب یک مشاور ورزشی از اهل سنت نشان داد به موضوع اقوام توجه زیادی دارد و امیدوارم در صف و ستاد وزارتخانه نیز از نیروی های مدیریتی بیشتری از اهل تسنن استفاده کند و ما نمایندگان سنی به او رای اعتماد قاطع خواهیم داد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 12,893,683
تعداد بازدید امروز : 19,250
تعداد بازدید دیروز : 26,478
آخرین به روزرسانی : 1397/03/07