امروز : دوشنبه 07 خرداد 1397
   
  • نماینده مردم گلپایگان و خوانسار مطرح کرد؛

   رییس جمهور در معرفی دکتر سلطانی فر منطقی و آینده نگرانه عمل کرد

   رییس جمهور در معرفی دکتر سلطانی فر منطقی و آینده نگرانه عمل کرد

   نماینده مردم شهرستان های گلپایگان و خوانسار معرفی مجدد دکتر سلطانی فر به عنوان وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان را منطقی و اینده نگرانه دانست واز عملکرد هشت ماه گذشته این وزارتخانه به نیکی یاد کرد.

   علی بختیار در گفتگو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان أهمیت مسایل مربوط به عرصه ورزش و امور جوانان را مورد توجه قرار داد و تاکید کرد:این وزارتخانه مخاطبان فراوانی دارد به همین دلیل شایسته است بهترین شرایط برای پیشرفت ورزش و حل مشکلات جوانان فراهم شود.
   نماینده شهرستان های گلپایگان و خوانسار ادامه داد:ورزش در ابعاد مختلف قهرمانی ،تربیتی ،حرفه ای و همگانی أهمیت فراوانی دارد از طرفی هر چند نباید حل کل مشکلات جوانان را از این وزارتخانه انتظار داشت اما در طی هشت ماه گذشته ،دکتر سلطانی فر اقدامات خوب و اثرگذاری را در عرصه ورزش و امور جوانان انجام داده است به همین دلیل معرفی مجدد ایشان را از سوی رییس جمهور منطقی و حتی اینده نگرانه ارزیابی مَی کنم .
   علی بختیار تصریح کرد: ارتقا جایگاه ورزش قهرمانی ایران در بازی های اسیایی و بازی های المپیک با توجه به استعدادها و پتانسیل نقاط مختلف کشور امکانپذیر است که در این مدت دکتر سلطانی فر توجه خوبی را به استان ها داشته که البته انتظار مَی رود این توجه در دولت دوازدهم با شدت بیشتری همراه شود چرا که قطعا هر منطقه با توجه به اقلیم و شرایط خاص خود در برخی رشته ها مستعد هستند .
   این نماینده عضو کمیسیون انرژی اضافه کرد:علاوه بر اهمیت برنامه ریزی برای ارتقا سطح سلامتی مردم با رو اوردن به ورزش و موفقیت ایران در عرصه های جهانی و اسیایی و رویکرد منطقی در قبال باشگاه ها و ورزش حرفه ای و توجه به رونق اقتصاد ورزشی ، دکتر سلطانی فر با تدبیر ،ارامش را در ورزش حاکم کرده است که امیدوارم این ارامش با ثبات همراه باشد که موفقیت ها ی بیشتری در سایه این ارامش برای کشورمان به ارمغان آید.
   علی بختیار با اشاره به جایگاه ویژه ورزش در بین مردم ابراز امیدواری کرد :با تعامل بین دولت و مجلس روز به روز شرایط بهتر و مناسب تری برای توسعه و ترویج ورزش در جامعه بوجود اید.
   عضو کمیسیون تلفیق برنامه ششم در پایان یکی از مصادیق تعامل مجلس دهم و دولت را تصویب احکام حمایتی برای ورزش و امور جوانان در قالب برنامه ششم توسعه کشور دانست و تصریح کرد:این احکام بدون شک ،شرایط بهتری را نسبت به گذشته برای ورزش و امور جوانان بوجود خواهد اورد
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 12,892,840
تعداد بازدید امروز : 18,407
تعداد بازدید دیروز : 26,478
آخرین به روزرسانی : 1397/03/07