امروز : دوشنبه 01 مرداد 1397
   
  • فریده شجاعی: از انتخاب مجدد دکتر سلطانی فر خوشحالم

   فریده شجاعی: از انتخاب مجدد دکتر سلطانی فر خوشحالم

   نایب رییس سابق فدراسیون فوتبال می گوید رونق ورزش بانوان و تثبیت جایگاه اصلی ورزش بانوان در دنیا خواسته اصلی جامعه ورزش از وزیر ورزش و جوانان است.

   به گزارش پایگاه خبری پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان فریده شجاعی در گفتگوی اختصاصی با این پایگاه ضمن تبریک انتخاب مجدد دکتر سلطانی فر توسط رییس جمهور برای وزارت ورزش و جوانان گفت: به عنوان کسی که چندن سال در فدراسیون های مختلف از جمله فوتبال مسئولیت داشتم دکتر سلطانی فر را فردی کارامد و مفید برای ورزش میدانم و از انتخاب مجدد ایشان بسیار خوشحالم.
   نایب رییس سابق فدراسیون فوتبال افزود: در هشت ماه گذشته با وجود فرصت کم حرکات بسیار خوبی در وزارت ورزش و جوانان به ویژه در امور بانوان انجام شد. انتخاب فریبا محمدیان به عنوان معاون ورزش بانوان هم بسیار شایسته بود.
   همسر مرحوم منصور پورحیدری در خصوص آینده ورزش کشور گفت: مسلما در 4 سال آینده دکتر سلطانی فر با فرصت بیشتر و برنامه ریزی کلان کارهای باقیمانده را به سرانجام خواهد رساند تا در ابعاد مختلف ورزش مثل قهرمانی، همگانی و فرهنگی جهش قابل توجهی داشته باشیم. نگاه مثبت دکتر روحانی و حمایت او از سلطانی فر بهترین فرصت برای ورزش در چهار سال آینده است.
   فریده شجاعی در خصوص خواسته های اصلی جامعه ورزش از وزیر گفت: رونق ورزش بانوان و تثبیت جایگاه اصلی ورزش بانوان در دنیا، مجوز حضور بانوان در میادین بین المللی و حضور خانواده ها در ورزشگاه ها خواسته تمام مردم است که میدانم پروسه آن مدت هاست توسط وزیر آغاز شده و با مدیریت در آینده به ثمر خواهد نشست.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 14,365,608
تعداد بازدید امروز : 19,559
تعداد بازدید دیروز : 29,983
آخرین به روزرسانی : 1397/05/01