امروز : یکشنبه 31 تیر 1397
   
  • امیرحاج رضایی: دکتر سلطانی فر می تواند تابوی حضور بانوان در استادیوم ها را بشکند/ حضور بانوان در استادیوم ها مطالبه عمومی است

   امیرحاج رضایی: دکتر سلطانی فر می تواند تابوی حضور بانوان در استادیوم ها را بشکند/ حضور بانوان در استادیوم ها مطالبه عمومی است

   کارشناس و مفسر فوتبال ایران معتقد است دکتر سلطانی فر می تواند با تدبیر و برنامه ریزی تابوی حضور بانوان در ورزشگاه ها را بشکند . او در عین حال تاکید دارد که تحقق این مهم فقط در حیطه اختیارات وزیر ورزش و جوانان نیست.

   امیر حاج رضایی در گفت و گو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان با اشاره به انتظارات بالای جامعه از وزارتخانه ها ،اظهار داشت: نیمی از جامعه را بانوان تشکیل می دهند که حضور در استادیوم ها مطالبه به حق آنهاست از طرفی به خوبی می دانم که نمی توان تحقق این مهم را تنهخا از دکتر سلطانی فر و وزارت ورزش و جوانان انتظار داشت اما آنچه مسلم است ایشان می تواند با تلاش بیشتر و تدبیر بهتر زمینه ساز این اتفاق مهم باشد و و بالاخره تابو شکسته شود.

   مربی سابق تیم ملی فوتبال ایران گفت: می دانم برای تحقق حضور بانوان در ورزشگاه ها دکتر سلطانی فر تلاش خوبی آغاز کرده است که امیدوارم در دوره جدید و پس از رای اعتمادی که از مجلس شورای اسلامی می گیرد آن را به سرانجام برساند.

   حاج رضایی ادامه داد: آنچه مسلم است برای حضور بانوان در استادیوم ها ،پروتکل های بین المللی نیز مزید بر علت است تا در صورت پذیرفتن میزبانی ها شرایط حضور بانوان را هم فراهم کنیم بله همین دلیل شایسته است این مطالبه عمومی با این توضیح که می دانیم تحقق آن فقط به وزارت ورزش و جوانان ختم نمکی شود اما با محوریت دکتر سلطانی فر به سرانجام نیکو برسد.

   مفسر فوتبال، حضور هشت ماهه دکتر سلطانی فر در وزارت ورزش و جوانان را فرصتی بسیار کوتاه برای اقدامات زیربنایی در ورزش و بویژه فوتبال عنوان کرد و اظهار داشت:نمی توان از دایره انصاف خارج شد که حل همه مشکلات فوتبال را در همین مدت کوتاه از دکتر سلطانی فر انتظار داشته باشیم حتی دوره چهارساله پیش رو هم زمان زیادی محسوب نمی شود اما این انتظار وجود دارد که با توجه به برخی چالش های اساسی در فوتبال کشورمان که در قالب مدیریت ناتوان ،فساد مالی فراوان و اظهارات غیر مسولانه که فوتبال ما را دچار مشکل می کند، برطرف کند.

   حاج رضایی درادامه توضیح داد: فوتبال ما در زمینه مدیریت ،برنامه ریزی و سرمایه گذاری باید به شرایط خوبی برسد . در این بین حتی برنامه ریزی خوب هم اگر با مدیریت ناتوان همراه شود به نتیجه خوب نمی رسد به همین دلیل امیدوارم فوتبال ایران در ادامه فقط به موفقیت های مقطعی بسنده نکند و شرایط برای موفقیت های پایدار به وجود آید.

   کارشناس و مفسر فوتبال آگاهی و اشرافیت به مسایل ورزش همچنین فوتبال را از جمله شاخص های خوب دکتر سلطانی فر دانست و از حضور افراد تحصیلکرده از جمله دکتر ذوالفقار نسب به عنوان مشاور به نیکی نام برد و اظهار امیدواری کرد که با رای اعتماد مجلس شورای اسلامی چهار سال آینده هم با موفقیت و سربلندی برای ورزش ایران همراه شود.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 14,337,331
تعداد بازدید امروز : 21,265
تعداد بازدید دیروز : 27,334
آخرین به روزرسانی : 1397/04/31