امروز : دوشنبه 07 خرداد 1397
   
  • اعلام رنکینگ برترینهای کشور؛

   تنیسورهای گلستانی صدر جدول رده بندی را تصاحب کردند

   تنیسورهای گلستانی صدر جدول رده بندی را تصاحب کردند

   با اعلام رنکینگ برترینها از سوی سازمان لیگ کشور تنیسورهای ساحلی کشور معرفی شدند. ‌

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان به نقل از روابط عمومی فدراسیون تنیس: با اعلام سازمان لیگ تنیس کشور نفرات برتر رده سنی بزرگسالان در دو بخش بانوان و آقایان و تنیس ساحلی معرفی شدند.

   در بخش ساحالی و در پایان مرحله نخست مسابقات مراغه سید محمد حسینی با 765 امتیاز، مسعود خمر با 390 امتیاز و عبدالحکیم حق شناس با 345 امتیاز هر سه از گلستان عنوان اول تا سوم را به خود اختصاص دادند .

   احسان قربانی از گلستان، شهاب موسوسیان از تهران، اسماعیل غلام پور از مازندران، حمید رضایی ازمازندران ، امیر حسین گرایلی از مازندران، شهریار اهرزاد از گلستان و علی غلامرضا پور از مازندران عناوین چهارم تا دهم را به خود اختصاص دادند.

   با پایان مرحله پنجم مسابقات آزاد مناطق پنجگانه کشور آقایان حمید رضا نداف از اصفهان با 2750 امتیاز همچنیان در صدر ایستاد ، امیر حسین بادی از قم با 2625 امتیاز در جایگاه دوم ایستاد و حسام یزدی از تهران با 2550 امتیاز صاحب عنوان سوم شد.

   انوشا شاهقلی از تهران ، اشکان ادیبی از خوزستان ، معین محمدی از کرمان ، مهدی سوری از تهران ، کیارش قائمی از اصفهان، محمد رضا کارگران از فارس و شهاب راطق از اصفهان عنوان چهارم تا دهم را به خود اختصاص دادند.

   و در بخش بانوان و تا پایان مرحله چهارم مسابقات آزاد کشور، صدف صادق وزیری با 1790 امتیاز، غزاله ترکمن با 1583 امتیاز و سارا آزاد دوست با 1303 امتیاز هر سه از تهران در جایگاه اول تا سوم ایستادند.

   همچنین جاسمین خوشابه از تهران، کیمیا اسبقی پور از البرز، غزل پاک باطن از خراسان رضوی ، سمن قیومی از مازندران ، پونه طوافی از البرز ، آرتا فریدی از فارس ، شهره عظیمی از تهران عناوین چهارم تا دهم را به خود اختصاص دادند.

کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 12,893,776
تعداد بازدید امروز : 19,343
تعداد بازدید دیروز : 26,478
آخرین به روزرسانی : 1397/03/07