امروز : دوشنبه 01 مرداد 1397
   
  • نماینده مردم نطنز و قمصر: کارنامه سلطانی فر درخشان است

   نماینده مردم نطنز و قمصر: کارنامه سلطانی فر درخشان است

   مرتضی صفاری، نماینده مردم نطنز و قمصر در مجلس شورای اسلامی اعتقاد دارد کارنامه وزیر ورزش و جوانان در هشت ماه گذشته درخشان بوده است.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان مرتضی صفاری در گفت و گوی اختصاصی با این پایگاه دکتر سلطانی فر را از مدیران قوی کشور دانست و گفت: در همین مدت کوتاه به اقرار بسیاری از منابع، او موفقیت های خوبی داشته است و تصور می کنم با اقبال خوب نماینده های مجلس برای رای اعتماد مواجه شود.
   نماینده مردم نطنز و قمصر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: انتظار از وزیر ورزش و جوانان برای 4 سال آینده توجه به دو حوزه ورزش همگانی و قهرمانی است. جوانان ما با توجه به باورهای دینی تنها سرگرمی سالم و تفریحشان روی آوردن به ورزش است و توقع می رود بستر لازم برای ورود آنان به این حوزه به خصوص ورزش همگانی فراهم شود.
   صفاری در ادامه مشکل اصلی جوانان را اشتغال دانست و افزود: اگرچه حل مشکلات جوانان نیاز به مشارکت جدی تمام دستگاه ها و دولت دارد اما برنامه ریزی و تهیه بستر مناسب برای حل این مشکلات بر عهده وزارت ورزش و جوانان است. باید تدبیری اندیشیده شود تا خود این جوانان در فضاهایی دور هم جمع شوند و با خرد جمعی و همفکری بخشی از مشکلات را ریشه یابی کنند و راه حل ارائه دهند. با اقدامات خوب سلطانی فر در 8 ماه گذشته شک ندارم او توجه ویژه ای به امور جوانان در کنار ورزش دارد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 14,365,579
تعداد بازدید امروز : 19,530
تعداد بازدید دیروز : 29,983
آخرین به روزرسانی : 1397/05/01