امروز : یکشنبه 31 تیر 1397
   
  • دکتر عبدالحمید احمدی در مراسم تجلیل از خبرنگاران و خانواده شادروان مجید محمد رشید

   دکتر عبدالحمید احمدی در مراسم تجلیل از خبرنگاران و خانواده شادروان مجید محمد رشید

   با حضور معاون فرهنگی، آموزشی و پژوهشی وزارت ورزش و جوانان مراسم تجلیل از خبرنگاران و خانواده شادروان مجید محمد رشید در کرمان برگزار شد.

   به گزارش اداره کل ورزش و جوانان استان کرمان؛ دکتر عبدالحمید احمدی گفت: استان پهناور کرمان با ظرفیت های بسیار بالا در همه ی بخش ها و رشته ها تاکنون در حوزه ورزش افتخارات زیادی برای کشور به همراه داشته است پس باید انتظارات بیشتری از ورزشکاران آن داشته باشیم.
   وی به بازی تدارکاتی بین تیم های رسانه ی کرمان و رسانه ایران اشاره کرد و افزود: این رویداد خبری، فرصتی برای صمیمیت و دوستی بیشتر بین همکاران رسانه ای بود.
   دکتر احمدی ابراز امیدواری کرد: با مدیریت جدید ورزش و جوانان استان، ضمن داشتن همدلی، انسجام و هماهنگی بیشتر، این ظرفیت ها را از قوه به فعل تبدیل کنیم و شاهد درخشش قهرمانان کرمانی در آسیا، جهان و اُلمپیک باشم.
   وی رویدادهای 2018 جاکارتا و اُلمپیک 2020 توکیو را از جمله ی رویدادهای ورزشی بزرگ در عرصه ی بین المللی عنوان کرد و افزود: امیدواریم شاهد درخشش ورزشکاران این خطه که لیاقت های زیادی از خود نشان دادند در بازی های پارآسیایی، پاراُلمپیک، آسیایی و اُلمپیک باشیم.
   دکتر احمدی ابراز امیدواری کرد: در دوره ی دوم دولت تدبیر و امید شاهد پیشرفت هایی با برنامه های بهتر و عزمی جدی تر و افتخاراتی بیشتر در حوزه ی ورزش باشیم.
   وی تأکید کرد: ما باید پاسخگوی محبت مردم باشیم و بتوانیم صادقانه به منظور رشد، تعالی و پیشرفت ملت تلاش کنیم.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 14,337,323
تعداد بازدید امروز : 21,257
تعداد بازدید دیروز : 27,334
آخرین به روزرسانی : 1397/04/31